Karadeniz Pet

Sarı Albino Cinsiyet

Han633

Yeni Üye
Merhaba. Sarı albino cinsiyeti nedir acaba şimdiden teşekkür ederim..

Ekli dosyalar

• 15201791995591534716062.jpg
    15201791995591534716062.jpg
    954.9 KB · Görüntüleme: 45
Disi gibi duruyor ilerleyen zamanlarda daha iyi anlasilir ancak albino degil bu beyaz olunca albino sari olunca lutino oluyor birde kafesin dibindemi oturuyor hep cok bilgili degilim ama kafesin dibinde oturmasi bi hastalik belirtisi diye okumustum bi arastir gozlemle derim

Disi gibi duruyor ilerleyen zamanlarda daha iyi anlasilir ancak albino degil bu beyaz olunca albino sari olunca lutino oluyor birde kafesin dibindemi oturuyor hep cok bilgili degilim ama kafesin dibinde oturmasi bi hastalik belirtisi diye okumustum bi arastir gozlemle derim

Evet kafesin dibinde oturuyor yavru olduğu için mi acaba yoksa hastalık mı hastalıksa hangisi olabilir ?

Albinoyla bunun arasında kaldım bu hiç ısırmadı birdej
hemen vetenırırene gıdın olmneden

Daha alalı 1 saat oldu neden böyle soylediniz sorunu ne olabilir

hasta gibi duruyor çok mu hırpaladınız hayvanı sürekli kafesın altında ise sabaha çıkmaya bilir

hasta gibi duruyor çok mu hırpaladınız hayvanı sürekli kafesın altında ise sabaha çıkmaya bilir

Aldığım kafestede bu şekilde sakindi kazağımın içinde getirdim eve başını karanlık yerlere sokuyor kazagima alinca hemen içeri giriyor saklanıyor hiç ısırmadı

Albinoyla bunun arasında kaldım bu hiç ısırmadı birdej

Daha alalı 1 saat oldu neden böyle soylediniz sorunu ne olabilir
kuslar normalde tunekte durur kafesin dibinde durmasi anormal bi durum oldugunun isaretidir korktugundanda yapiyor olabilir ama korksa daha yuksege cikmaya calisir siz en iyisi aldiginiz yere sorun birde ona nasil davranmaniz gerektigini iyice arastirin chnku kuslar korktugunda strese girdiginde vucudundaki zarrli mikroplar ortaya cikabiliyor onlara nasil davranacagimizi bilmek gerek surekli gozlemleyin daha yeni oldugu icin neyi neden yaptigini anlahamazsiniz xamanla ogrebirsiniz o zamn alisilmisin disinda birsey yaptiginda bi sorjn oldugunu anlayabilirsiniz ceryandan koruyum uzerine gitmetin 1 hafta kafesin kapagini bile acmayin disari cikarmayin o etrafinda gordugu herseyden korkuyor suan disari cikarirsaniz ke dine zarar verebilir hemde strese girer

tüneğe koyunca oradada duruyor ?
bi sorun gorunmuyo gibi korktugjndan yapabilir yada daha tunege cikmayi bilmiuordur masallah aynisi bendede var cok sevimli saglikla buyutmek nasip etsin rabbim siz sutekli gozlemleyin taze su verin hergun kafestemde cikarmayin 1 hafta 1 hafta sonra elini iceri soktugunuzda kaciuorsa uzerine gitmeyin deneyin tekrar ama kaciyorsa birakin kendini hazir hissedene kadar bekleyin

Geri