Karadeniz Pet

Sarı Oğlan mırıldandıyor :))

Sakuram

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar biliyorsunuz benim oğlanın cinsiyetini belirlemede bayağı sıkıntı yaşamıştım bir ara :D Ayaklarımız da çok hastaydı ve hala aynı sadece yaralar yok ve sol ayağında hiç tırnak kalmadı :(
Onun dışında keyfimiz yerinde aşkım demekte çalışıyoruz şkkımm diyoruz bir şeyler demek için uğraşıyoruz ama olmayınca ıslık çalıyoruz bir de melodiyi tutturarak çalışıyoruz, zorluyor kendini. 6 aylık oldu ama hala zorlanıyor sizce bizde konuşma potansiyeli var mı? Çok ta güzel oyun oynuyoruz el ve ayak konusunda hastayız hemen konuyor ıslık çalarak oynuyoruz, telefonu elime aldığımda ise eyvah hiç durmadan elimi kemiriyor bıktım artık bir mesaj atacağım zaman yanlış yazmama sebep oluyor dili ile hep insanlara kuşum yazıyor demek zorunda kalıyorum :p:D

Son düzenleme:
Bu elimi görünce gelip ayağını elimin üstüne koyup bayrağını diken muzaffer asker bakışı :D:D

Maşallah çok tatlı bir kuşunuz var :) Ömrü uzun olur inşallah :)
İnşe'Allah, bende çok istiyorum bunu.. ama işte ayaklarımız problem umarım şeker hastası değildir. Veteriner fakülteye gönderdi kan tahlili için ama gidemiyorum çok yoğunum ve fakülte şehir dışında..

Çok teşekkürlerrr amiiin :)

amin inşallah :) sonuclarını öğrendiğinde bizede bilgi verirsiniz. :) konuşma konusunda biraz sabır istiyen ve ne kadar çok ilgi okadar daha çabuk konuşur :)

amin inşallah :) sonuclarını öğrendiğinde bizede bilgi verirsiniz. :) konuşma konusunda biraz sabır istiyen ve ne kadar çok ilgi okadar daha çabuk konuşur :)
Evet, bazen hiç ilgilenemiyorum bazen de çok ilgileniyorum peşimden ayrılmıyor ama hep okuldan dolayı. Öğrencilik zor zanaat :p

Bu arada arkadaşlar tüy döküyoruz biz ve kafamızda sert sert beyaz tüyleri eşlik eden tüyler çıkıyor sanırım, ben kaloriferi çok mu yaktım bahar mı geldi sanıyor :D aldığımdan beri ilk tüy dökülmesi ufak ufak, hiç olmazdı

Tüy dökme zamanı gelmiş demekki :) o sert dediğiniz şeyler zamanla açılacaktır :) çokta sıcağa birakmayın kuşu sonra zorluk çekmeyin bence :) üşütürsünüz.

Geri