Karadeniz Pet

Sari yuzlu kus

Hulyaa

Paylaşımcı Üye
Iyi gunler arkadaslar sari yuzlu ve cinsiyetini erkek olarak tahmin ettigimiz kusumu aldigim yere geri goturmeyi dusunuyorum. Disi diye istemistim ve kafesteki diger erkek kusuma hic rahat vermiyor surekli kavga halinde. Diger erkegi veremem cunki ceresindeki mantar tamamen gecmedi ustelik cok cekingen ve kendini savunamiyor. Alali 1 bucuk ay kadar oldu aldigim yer geri alir mi yerine olgun disi verir mi acaba

Kafeslerini ayırın bir müddet. Ben sahiplenilen kuşun geri verilmesinden yana değilim :)

Hayvansever'in dediğine katılıyorum ben de çok karşıyım kuşun geri verilmesine.

Baska kafesim olsa ayiricam da yok maalesef :/ surekli kavga halindeler yaralicaklar birbirlerini diye korkuyorum

Benim kuşlarım da ilk başlarda öyledi hatta arada yine kavga ederler ama iyi anlaşiyorlar :) yeni bir kafes alabilirsiniz

Kafes buyukse bölebilirsiniz veya 2 dişi daha alın derim :D

Sari yuzlu kusumu baskasi istedi iyi bakicagina guvenerek verdim. Ceresi mantar olan erkek kusum tek kaldi. Kuscuya goturdum sordum kafasindaki sekil bozuklugunu da gosterdim. Yavruyken gelisim bozuklugu yasamis iyi beslenmemis iyi bakilamamis ondan dedi. Burnuda hizla duzeliyo. Ona tek bakip kendime alistirmayi dusunuyorum

Geri