Satılık Sony xperia ion Cep telefonu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan akylozan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

akylozan

Meraklı Üye
• ANDROİD
• 3G,4G
• 1 GB RAM
• 16 GB HAFIZA
• ÇİZİLMEZ 4.6 İNÇ DOKUNMATİK EKRAN
• 12 MP ARKA KAMERA, 2 MP ÖN KAMERA
• NOT: 1 YIL GARANTİSİ BULUNMAKTADIR
• NO:05465827554

Telde hiç bir sıkıntı yoktur fazla kullanılmadı kenarda durduğu için paraya cevirmeyi düşünüyorum Fiyata cok caziptir. Kuşcu ailemizden inşallah alıcı cıkar.

KAPIDA ÖDEME 380

FOTOĞRAF,

http://i.hizliresim.com/n7rE7R.jpg

Son düzenleme:
Ciddi alıcılar fiyat için telden veya whatsapptan ulaşsın. pazarlık sünnettir.

Ciddi alıcılar fiyat için telden veya whatsapptan ulaşsın. pazarlık sünnettir.

Pazarlık için belirli bir fiyatın verilmesi lazım , bu şekilde ilan olmaz. o zaman ciddi alıcılara siz whatsapp tan ulaşın ilanınızı whatsapp durumunuza yazın. Ürünün fiyatı nedir bilmiyorum ama sıfırı 900 tl imiş , sizden de bir fiyat duymak lazım..

Gitti gidiyorda pazarlıksız ve son fiyatttır havalede biraz dha indirim olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:25 -->-> Daha önceki mesaj 13:27 --

güncelllllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 14:25 --

Güncelllllllllllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

GÜncellllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

güncelllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:30 --

Güncellllllllllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:38 -->-> Daha önceki mesaj 12:34 --

güncellllllll

eee yeter ama surekli guncelliyrsn burasi kuslarla ilgili soru sorma yeri telefon satma yeri degil

konu yanlış yere açıldığı için ilgili bölüme taşıyorum.. İyi forumlar dilerim.

Geri