Karadeniz Pet

Sevda papagani vahsi midir ?

sheby

Meraklı Üye
Merhaba bir sevda muhanbeti sahipleneyim dedim bin bir sekilde pisman oldum sahiplenecegim yavru 1.5 aylik yeni yeme düstü ama o kadarr cok kötü yorum okudum ki isirdigi an parcalar evinizi mahveder pis kokar vs vs .. gercekten de böyle kötü mü bu ırk vaz mi gecmeliyim ??

Sevdalar muhabbet kuşlarına zarar verebilir.bunun örnekleri youtubeda bile var sürekli gözünüz üstünde olsun.kafesi açıp girebilirler ve muhabbete zarar gelir.kafesten kendi kendine çıkmaması için kilit takın.onun dışında bence bakımı çok zor değildir sonuçta küçük bir papağan.her yeri kemirmeye daha meraklı ve ısırıkları güçlü.alışması daha zormuş ama alışır sonuçta yavru olacak.

Sevdalar muhabbet kuşlarına zarar verebilir.bunun örnekleri youtubeda bile var sürekli gözünüz üstünde olsun.kafesi açıp girebilirler ve muhabbete zarar gelir.kafesten kendi kendine çıkmaması için kilit takın.onun dışında bence bakımı çok zor değildir sonuçta küçük bir papağan.her yeri kemirmeye daha meraklı ve ısırıkları güçlü.alışması daha zormuş ama alışır sonuçta yavru olacak.
Simdi muhabbetimiz ayri evde olacak ayni ortamda durmayacaklar akt katta kalacak muhabbet ama bana öyle bir anlattilar ki sizi aldiginiza bin pisman eder dediler bunun dogruluk payi var mi acaba suan el beslemesi yavru video yolladilar elde yatiyor oyle bakiyor bön bön o_O kemirmeye merakli olduklarini biliyorum o yuzden ona disardan dallar getirip bi köse ayarlarim diye düsündüm ama cok saldirgansa hic almayalim daha iyi