Karadeniz Pet

Sevme ve Ele Alıştırma

Johnny Sins

Yeni Üye
Benim muhabbet kuşumu alalı 2 hafta oldu 3 4 aylık bir kuş .Kafesiniçinde elimden yem yiyor elimi tünek gibi uzatım karnına dokunduğumda elime çıkıyor .Ama başunı okşalamaya çalıştığımda kafasını sallıyor gagası ile hafifçe vuruyor Ne yapabikirim kendisini sevdirmesi için . Bide kafesin dışında benden kaçıyor Kafes dışında nasıl alıştırabilirim kendime

Benimki ilk geldiğinde okşatıyordu büyüdükçe elletmedi ama kanatlarından öptürmeye bayılıyor direk parmağıma çıkıyor ama avcuma alıyordum uzun durunca sıkılıyor ama alınca bişey yapmıyor kaçmıyor alırken kendi geliyor bende öyle seviyorum onunda sevdiği şeyleri size bağlandıkça keşfedebilirsiniz iyice alışınca daha kolay öptürüyorlar küçükken Gaga atıyordu şimdi sesini bile çıkarmıyor hatta öpiyim diye kafasını eğdiriyor

Kafes içinde parmağınıza geldiğinde sakince konuşun sürekli biraz daha alışsın ve salarken parmağınızda dışarı çıkarın yavaş yavaş alışır başka yere konarsa yavaşça sıkılmadan korkutmadan parmağınıza alın omzunuza alıştırmaya çalışın yaklaşık 2 hafta sonra alışır omzunuza konmaya uçtuktan sonra şimdi milkanın kapısını açıyorum çıkmıyor dışarı ya seslenicem ya da parmağımda çıkarıcam

Merhaba bir cift mubisim var erkek 1 yas disi 7, 8 aylik falan 1 aydir beraberler kurlasma yem kusma kasima var ayri kalamayan bir cift yumurta mamasi veriyorum kurumamayla karisik yesillik veriyorum haftada bir ama bir turlu yavru yumurta yok ciftlestiklerinde gormedim erkek bir kac sefer ustunden dustu napmam lazim lutfen yardimci olun netten arastirmadigim yer kamadi lutfen cok istiyorum

Merhaba bir cift mubisim var erkek 1 yas disi 7, 8 aylik falan 1 aydir beraberler kurlasma yem kusma kasima var ayri kalamayan bir cift yumurta mamasi veriyorum kurumamayla karisik yesillik veriyorum haftada bir ama bir turlu yavru yumurta yok ciftlestiklerinde gormedim erkek bir kac sefer ustunden dustu napmam lazim lutfen yardimci olun netten arastirmadigim yer kamadi lutfen cok istiyorum
Dişiler sanıyorum 1 yaş civarı yetişkin oluyorlar

Geri