Karadeniz Pet

seyahate çıkmak

cansu.cel

Yeni Üye
Ben izmirde oturuyorum ailem antalyaya tatile gitmek stiyor yaklaşık 3 haftalık ama ben 2 muhabbt kuşumu da yalnız bırakmak istemiyorum yol yaklaşık 8 saat ama klima açık oluyor yolda üstlerine örtü örtmeyyi düşünüyorumda. Hem yolda hem vardığımızda onşara bir şey olur mu sağlık açısından ? biraz korktumda ben .Ne yapmalıyım?

Ben izmirde oturuyorum ailem antalyaya tatile gitmek stiyor yaklaşık 3 haftalık ama ben 2 muhabbt kuşumu da yalnız bırakmak istemiyorum yol yaklaşık 8 saat ama klima açık oluyor yolda üstlerine örtü örtmeyyi düşünüyorumda. Hem yolda hem vardığımızda onşara bir şey olur mu sağlık açısından ? biraz korktumda ben .Ne yapmalıyım?
Değerli Forumdaşım cansu.cel

Öncelikle kuşlarınızda duygusal olarak ayrılmak istememenizi anlıyorum. Fakat belirtmiş olduğunuz yol süresi, klima, sarsıntı, sıcaklık, camlar açılması nedeni ile oluşan hava akımı vb. durumları hesapladığımızda narin arkadaşlarımıza biraz fazla sorumluluk yüklemiş oluruz. Bu nedenle güvendiğiniz insanlar varsa bir süreliğine onlara emanet edebileceğinizi düşünüyorum.

Saygı ve Sevgiler Dilerim.
Murat Avcı

Geri