Karadeniz Pet

show jumbo gri renk ( Lutino )

gokhan06011

Yeni Üye
erkek show jumbo gri renk ( Lutino ) kanı varmıs ne demek oluyor degerli bir muhabbet midir

disi buda sarı bas

Kuşlar güzel hayırlı olsun.
Anne veya babasından biri Lutino demek. Uygun eşleşme ile lutino yavru alınabilir.

bunları çift yapmayı düşünü yorum nasıl olur üretici her yumurtada bir tane lutino verir yada daha cok diyor . fiyat olarak 1250 diyor ciftine nasıl dır

Kuşları, anne babaları görmeden fiyat konusunda yorum yapamam ama biraz pahalı gibi.
Her iki kuşta da lutino kanı yoksa lutino yavru alma şansın pek yok.

üretici aldığı yavruları gösterdi ben pek anlamam ama burda uretım yapan arkadas ıle gıttık onun tanıdıgı bır kısı 2+1 oda var 2 oda komple show diyerleride tepeli demesine göre üretici nin madalyası neyim varmıs anne baba resminide isterim tasıyıcı Lutino oldugundan dolayı fiyat biraz yuksek olur dedı

Fiyat pahalımı derken bana göre haddinden fazla pahalı.

Arkadaşım sakın alma o fiyata adam seni kazıklıyor kralı olsa verme o parayı show jumbo dediğin nedir ya allah aşkına çiftine 1250 tl nedir ya yeminle kafayı yiyecem ben o paraya 3 show takım alırım

Bencede çok pahalı. O paraya 10 çift muhabbet alır çiftlik kurarım hobinin gözüne vururum.

Geri