Karadeniz Pet

Şiddetli ishal problemi :(

Sılay KUŞÇU

Yeni Üye
M.kuşumuz 3 aydır bizde, geldiğinden beri kakasının kıvamı sürekli değişkenlik gösteriyordu. Petshoptan avidiare aldım bikaç gündür suyuna koymuştuk fakat bugün çok şiddetli ishal oldu şuan için acil bir çözümü var mıdır? Evde insanlar için probiyotikten var 1-2 damla vermeli miyim? Kuşumuzu kaybetmrk istemiyoruz :/

Ekli dosyalar

• 1521283350389-1162443468.jpg
    1521283350389-1162443468.jpg
    691.3 KB · Görüntüleme: 18
Netten okudum ilaç verilen suluk 8 saatten fazla bekletilmemeli diyor. Aklınızda bulunsun. Dal darı gibi besinler verebilirsiniz.(sindirimi kolay) geçmiş olsun umarım çözüm bulunur.

Çok teşekkürler. Bir de şunu sormak istiyorm kakası geldiğinden beri kıvamı normal olsa bile hep açık yeşil. Sindirim probleminden mi kaynaklanıyordur?

Yediği besinlerden bile fark eder kaka rengi.
Bence önce kullandığınız yemi değiştirin sonra kafese ayrı bir yemlikle yulaf koyun sonra dizayn 256 adlı prebiyotik alin suyuna ekleyerek kullanın prebiyotik malatyada koyabilirsiniz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M.kuşumuz 3 aydır bizde, geldiğinden beri kakasının kıvamı sürekli değişkenlik gösteriyordu. Petshoptan avidiare aldım bikaç gündür suyuna koymuştuk fakat bugün çok şiddetli ishal oldu şuan için acil bir çözümü var mıdır? Evde insanlar için probiyotikten var 1-2 damla vermeli miyim? Kuşumuzu kaybetmrk istemiyoruz :/
Kafesine dal darı asın bide yemina aspur karıştırın bol miktarda.Yeşillik vermeyin.Mama hazırlıyosanız pirinç unu atın içine bunlar ishal kesmezse ilaç.

Geri