Karadeniz Pet

sitenin son hali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ercan Uçar

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Sayın site sahipleri ve site yöneticileri Allah aşkına şu sitenin heryerine reklam koymaktan vazgeçin yada adam gibi bir adam tutun su reklamları düzenlesin bir konuya giriyosun ordan reklam hortluyor burdan araba cıkıyor kıl çıkıyor tamam reklama ihtiyaç varda bu nedir allah aşkına yıllardır forumlardayım böyle dandik bir tasarım görmedim . siteyi mahfetmeyin gözünüzü seveyim . bir sürü insan emin olun ne yapıcağını anlamadan anlayamadan cıkıyor yada istediğini bulamıyor biraz sadelik ve güzel bir tasarım istediğimiz sadece bu . Konuya tıklıyorum araba ilanımı kuş ilanımı belli değil.

ayakkabıdan tut cantaya evden tut muhasebe programına kadar kuş hariç herşey mevcut .

Selamlar
Reklamları bilgisayarınızda tutulan çerezlere göre göstermektedir. Gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Malumunuz sitemizi ayakta tutmamız ve daha iyi bir ortam yaratmak için maddi olarak ihtiyaçlarımız oluyor. Bu ihtiyaçlarıda reklamlar üzerinden kazanmaya çalışıyoruz.

Selamlar
Reklamları bilgisayarınızda tutulan çerezlere göre göstermektedir. Gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Malumunuz sitemizi ayakta tutmamız ve daha iyi bir ortam yaratmak için maddi olarak ihtiyaçlarımız oluyor. Bu ihtiyaçlarıda reklamlar üzerinden kazanmaya çalışıyoruz.
Alp bey ana sayfada olsun zaten görülüyor anasayfada ama yorum yapmak yada okumak için bir konuya tıkladığımızda ordada çıkıyor en azından konu içindeki reklamları kapatabilirsiniz.

IMG_3456.PNG
Benim anlamadığım Çerezlerle nasıl alakalı olduğu. O Çerezin gelmesi için siteye girmek gerekmiyor mu? Misal ben böyle bir siteye girmedim çok şükür ihtiyacımda yok:)

Çok şükür biri bu konuya el atmış.. Ercan bey teşekkür ederim.. Her gün mutlaka bir çok kez foruma giriyorum. Hem bilgilenmek hemde yardımım olursa forum da ki arkadaşlara naçizane yardım etmek için. Nadir olarak foruma girenler değiliz bizler şu konu için yorum yapan tüm forum arkadaşlarım da öyle.. Reklamlarında bir sınırı olmalı. Lütfen bizi de mağdur etmeyin forum yöneticisi.. Teşekkür ederim şimdiden..

....... aynen bu uygulamayı kurdum bütün reklamlar gitti crome kendi sitesinde var zaten teşekkürler @kagankagan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Reklam engelleme programlarını kullanmanız açıkcası hoş değil. herhangi bir sponsorumuz veya sabit reklam verenimiz yok. Tamamen tıklama başı reklam gelirleriyle ayakta kalmaya ve yarışmalar düzenlemeye çalışıyoruz. Lütfen hepimiz sitemizde destek olalım.

.

Son düzenleme:
Valla bende telefona bir uygulama indirdim reklam falan kalmadı. İlk üye olduğum zamanları anımsadım :) Alp bey mecbur kaldık artık konuların içine kadar dadanmasaydı bu reklamlar emin olun üyeler bu şekilde çözümlere başvurmazdı. İyi akşamlar saygılar.

Telefondan tam bir işkence oluyor. İçeriği bulmak için yarım sayfa reklam geçiyorum.

Bilgisayardan nadiren giriyorum. Ama kagankagan nickli arkadaşın dediğini yapacağım. Telefona hangi programı indirdiniz cengiz bey?
*reklam gelir bunu biliyoruz ama dozunu aşırdılar. Yorum yazdığımız ekrana bile eklenti oluyorlar. Forum ana sayfada reklamdan forum konularını görmek için tel yada bilgisayardan nerden girersen gir reklamlar ekrana tanımlanmadan forum konuları ekrana çıkmıyor. Hacı bekler gibi onları bir bekliyorum sonra forum konularını okumam için ekranı baya aşağı kaydırmam gerekiyor. Ekranın %60'ı reklam zaten. Lütfen düzenleme yoluna gidin. Bizde gelirlerinizden olmanızı istemeyiz zaten.

Arkadaşlar bunlar google reklamları. Siz kullandığınız cihazda ne tür ürünlere bakıyorsanız o yöndeki reklamlar bu gibi sitelerde çıkıyor. Ben de reklam önleyici çok önceden beri kullanıyordum ama o reklam önleyici eklenti bu sitedeki ilanlara yorum yapmanıza mani oluyor. Devre dışı bıraktım mecburen. :)

Levent Bey doğrudur, fakat çok fazla reklam var. Google Adsense zaten böyle fazla reklamları kabul etmiyor. içeriği engelleyen, tıklamayı zorlayıcı eylemleri fark ettiği an adsense hesabını kapatıyor. İster istemez üyeler olarak reklamlardaki x(kapat) tıkılıyoruz ve Google bizden nedenini istiyor. İçeriği engelliyor dediğimiz takdirde bu da site için kötü olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...