Karadeniz Pet

Sizce kusumu baskasına vermelimiyim :(

mutlumudur

• evet

Kullanılan: 1 50.0%
  • hayır

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Osmandegirmenci1

Yeni Üye
Selamun aleyküm öncelikle hayırlı aksamlar. Benim 4 aylık albino dişi muhabbet kusum var. Yeterince ilgi gösteremiyorum. Ama cokda seviyorum. En iyi şartlarda bakıyorum. İsmi Bulut Islık öttürüyor Öpücük atıyor. Kafesten cıkardımda benden ayrılmıyor. Ama yeterince ilgi gösteremiyorum. Yanlıs anlamayın günde 10 dakika filan vakit geçiriyoruz kafesten haftada 2-3 kere cıkarıyorum. Oyuncagıda var dal darısını veriyorum, krakerini veriyorum kafeside büyük tek yasıyor sizce hayvan mutsuzmudur. :( aklımdan cıkmıyor. Baskasınamı vermeliyim ama cokda seviyorum aramızda bag var günde 10 dakika vakit ayırıyor. Sizce bulut mutsuzmudur ???

Selamun aleyküm öncelikle hayırlı aksamlar. Benim 4 aylık albino dişi muhabbet kusum var. Yeterince ilgi gösteremiyorum. Ama cokda seviyorum. En iyi şartlarda bakıyorum. İsmi Bulut Islık öttürüyor Öpücük atıyor. Kafesten cıkardımda benden ayrılmıyor. Ama yeterince ilgi gösteremiyorum. Yanlıs anlamayın günde 10 dakika filan vakit geçiriyoruz kafesten haftada 2-3 kere cıkarıyorum. Oyuncagıda var dal darısını veriyorum, krakerini veriyorum kafeside büyük tek yasıyor sizce hayvan mutsuzmudur. :( aklımdan cıkmıyor. Baskasınamı vermeliyim ama cokda seviyorum aramızda bag var günde 10 dakika vakit ayırıyor. Sizce bulut mutsuzmudur ???
Yeterince ilgi gosteremiyorsaniz ayna alabilirsiniz bu sayede sizle daha az ilgilenir aynanin karşısındaki kendisini başka bir kuş sandığı için fakat aynayı pek tavsiye etmiyorum siz en iyisi buluta bir arkadas alin ;)

Bir erkek kuş alın yanına. Kafesiniz çok küçükse daha büyük bir kafes de alın. Almadan önce dişi ve erkeği bir araya getirme konusunda bu forumda yazılanları okuyun. Kuşu başkasına vermek fikri benim aklıma gelebilecek en son çare olurdu.

cevaplarınız için teşekkürler :)) kafes büyük cift kus rahat olur kusu vermek aklıma baskası benden daha fazla ilgi gösterir diye düşündüm ama bencede bi erkek almalıyım :) cevaplarınız için teşekkürler :)

Geri