Karadeniz Pet

Ali Ergün Türköz

Emektar Üye
Merhabalar öncelikle iyi forumlar. Kuşlarımın cinsiyetini ve ırklarını merak ediyorum,artı olarak mavi olan kuşun ceresinde ki kahverengi tonunda ki kızarıklık bir rahatsızlık mı yoksa kızışma belirtisi mi? Bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim :)
20180521_092239.jpg
20180521_092430.jpg
20180521_092523.jpg
20180521_092222.jpg

Merhabalar öncelikle iyi forumlar. Kuşlarımın cinsiyetini ve ırklarını merak ediyorum,artı olarak mavi olan kuşun ceresinde ki kahverengi tonunda ki kızarıklık bir rahatsızlık mı yoksa kızışma belirtisi mi? Bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim :)Ekli dosyayı görüntüle 24395 Ekli dosyayı görüntüle 24396 Ekli dosyayı görüntüle 24397 Ekli dosyayı görüntüle 24394
İkisi de dişi:) Mavi olan kızıştığı için ceresi kabuklanmış.

İkisi de dişi:) Mavi olan kızıştığı için ceresi kabuklanmış.
Mavi olanı erkek diye satış yaptı satan petshopcu arkadaş,sarıyı da dişi diye,farklı bir ilden aldım bide ah ah. Birbirlerine kusuyorlar bazen fotoğraftan dolayı cere rengi farklı çıkıp şaşırtmış olabilir mi sizi,birbirlerini kaşıyorlar arada yanak yanağa verip. Artı olarak ırkları nedir size göre? :)

Mavi olanı erkek diye satış yaptı satan petshopcu arkadaş,sarıyı da dişi diye,farklı bir ilden aldım bide ah ah. Birbirlerine kusuyorlar bazen fotoğraftan dolayı cere rengi farklı çıkıp şaşırtmış olabilir mi sizi,birbirlerini kaşıyorlar arada yanak yanağa verip. Artı olarak ırkları nedir size göre? :)
Mavi olan yüzde yüz dişi öyle diyeyim:) isterseniz sarının gündüz çekilmiş fotoğrafını atın ama onun da dişi olduğunu düşünüyorum.

Birbirlerine yem kusmaları, birbirlerini kaşımaları arkadaş olduklarını gösteriyor. İlla çiftler yapacak diye bir şey yok:)

Mavi olan yüzde yüz dişi öyle diyeyim:) isterseniz sarının gündüz çekilmiş fotoğrafını atın ama onun da dişi olduğunu düşünüyorum.

Birbirlerine yem kusmaları, birbirlerini kaşımaları arkadaş olduklarını gösteriyor. İlla çiftler yapacak diye bir şey yok:)
Buyrun,eğer sarı da dişi ise yanlarına tek erkek almak sizce bir sorun teşkil eder mi?
15268857843702097746686.jpg

Geri