Karadeniz Pet

Soğuk algınlığı mı

Oykubulunur

Meraklı Üye
Merhaba kuşumu kulağıma yaklastirinca fakr ettim vick vcik diye ses geliyor fakat her zaman duyamıyorum. Dışkısında bi anormallik yok ancak hareketleri durgunlasti biraz ve burnunda ıslaklık oluyor bazen hapsuruyir yaklaşık günde 10 kez. Ne yapmam gerek çok telaşlandim

Dışkısı güzel fakat ateşi var ve kanatlarını açık tutuyor hafif. Uçunca da nefes nefese kalıyor. Gözlerini kapatma eğiliminde genellikle . Hastaligin seyri hakkında ne söylersiniz? Hiç ötmüyor değil hareket de ediyor ama normale göre daha az

Dışkısı güzel fakat ateşi var ve kanatlarını açık tutuyor hafif. Uçunca da nefes nefese kalıyor. Gözlerini kapatma eğiliminde genellikle . Hastaligin seyri hakkında ne söylersiniz? Hiç ötmüyor değil hareket de ediyor ama normale göre daha az
Kanatlarını hafif açık tutmasının nedeni, kanat altlarını havalandırma isteğidir. Uçtuktan sonra nefes nefese kalmasının bir çok nedeni olabilir. Kuşun boydan fotoğrafını rica edebilirmiym.

Hastalık seyri hakkında, hapşırma devam ediyor mu,hapşırma devam ediyorsa 2 gün vitaminli su verin ve sıcak tutun kuşu.

Tabi atayim fotoğrafını yani yağlanma yok gibi geldi o yüzden söz etmedim ama tabiki karar sizin. Hapsirma baslardaki kadar sık değil açıkçası

Tabi atayim fotoğrafını yani yağlanma yok gibi geldi o yüzden söz etmedim ama tabiki karar sizin. Hapsirma baslardaki kadar sık değil açıkçası
Hapşırma nın azalması iyiye işaret. Dediklerimi yapın. :)

Bi düz durmadı doktoru görünce iyileşen hasta gibi şimdi uyukluyor anlamadım bu kuşu.

Sadece sıcak tutma konusunda söyle bi durum var merkezi sistemli ısındığı için petekler müdahale edemiyorum. Klima açabilirim ama bu daha kötü sonuçlar doğurur sanırım açmıyorum. Kuşun üzerini örtersemde karanlıktan onu depresyona sokucam gibi hissediyrium

Sadece sıcak tutma konusunda söyle bi durum var merkezi sistemli ısındığı için petekler müdahale edemiyorum. Klima açabilirim ama bu daha kötü sonuçlar doğurur sanırım açmıyorum. Kuşun üzerini örtersemde karanlıktan onu depresyona sokucam gibi hissediyrium
Kaloriferler açıkmı değilmi.

Geri