Karadeniz Pet

Sohbet Başlığı

Tamamdır:) su rütbe mevzusunda atlamak için ne gerekiyor

Tamamdır:) su rütbe mevzusunda atlamak için ne gerekiyor
Şu anlık böyle. Yakında güncelleneceği söylendi ama ne kadar yakın bilmiyorum. Belki birkaç hafta olur, belki birkaç ay.

"Forumda 4 üye kategorisi var, bunlar mesaj sayılarına göre otomatik olarak yükselen ranklardır lakin gereksiz yorum, flood yapmak gibi durumlar gözlemlendiğinde üyenin mevcut rankı düşürülebilir.

Üye Rankları ve mesaj gereksinimleri;

Yeni Üye 0-100
Meraklı 100-400
Süper Üye 400-1000
Bilgili 1000 +

Yönetici Rankları;

"Yönetici - Moderatör
Yönetici - Yönetici
Yönetici - Site Yöneticisi" şeklindedir."

Şu anlık böyle. Yakında güncelleneceği söylendi ama ne kadar yakın bilmiyorum. Belki birkaç hafta olur, belki birkaç ay.

"Forumda 4 üye kategorisi var, bunlar mesaj sayılarına göre otomatik olarak yükselen ranklardır lakin gereksiz yorum, flood yapmak gibi durumlar gözlemlendiğinde üyenin mevcut rankı düşürülebilir.

Üye Rankları ve mesaj gereksinimleri;

Yeni Üye 0-100
Meraklı 100-400
Süper Üye 400-1000
Bilgili 1000 +

Yönetici Rankları;

"Yönetici - Moderatör
Yönetici - Yönetici
Yönetici - Site Yöneticisi" şeklindedir."
Bu mesajı atınca meraklı olmaliyim ozaman

Uygulama alt bar'ına "Anasayfa, uygulama içi ayarlar ve anlık bildirim menüsü" eklendi. Test'e devam.
Screenshot_20210222-142148_MuhabbetKusu.jpg

Foruma hareketli profil fotoğrafı gelse çok iyi olur. Başka bir forumda profil fotoğrafını GIF olarak eklediğinizde site arayüzünde profil fotoğrafınız da hareket ediyor. Bizim forumda GIF olarak ekleme yaptığınızda sadece resim olarak duru

Uygulama alt bar'ına "Anasayfa, uygulama içi ayarlar ve anlık bildirim menüsü" eklendi. Test'e devam.
Ekli dosyayı görüntüle 52812
Maşallah ben çok sırıtmışım :)