Karadeniz Pet

Sohbet Başlığı

Sohbet başlığı suskundu, herkes mesaj gelmesini bekliyordu, o gün geldi ve bu mesaj atılarak ilkTürk sohbet başlığına mesajını atarak dünya rekoruna girdi. Sanrıım kafayı yedim :rolleyes:

O sırada gezegen (sohbet başlğı) ortadan 2ye bölündü ve aradaki boşluğa Ecrin düştü sonra gezegen (sohbet başlığı)'ndan Kirke gelip o gezegeni yanlışlıkla birleştirdi ve Ecrin orada sıkışarak vefat etti 🤣
Ama Kirke zamanı geri alarak Ecrini kurtardı ve zamanda yolculukları başladı 🤣

Ama Kirke zamanı geri alarak Ecrini kurtardı ve zamanda yolculukları başladı 🤣
SOnra zaman bozuldu ve doğmadan önceki zamana gittik dinazorlar vardı ve trex ile spinosaurus gelip Ecrin'le Kirke'yi gelip yedi, ancak tadımızı beğenmeyip tükürdüler ve oradan kaçtılar 🤣

Ve muhabbet kuşum tüneğinde koşarak telekinesis ile uzaktan kur yapmayı başararak kurenisis isimli duygu gibi garip birşey buldu 🤣

Arkadaşlar hepinize merhabalar, bu hafta 4,5 gün foruma giremedim, haliyle bildirimler artmış. 38 bildirim var şuan, 38 tane bildiriye, konuya bakmam imkansız, bakabildiğim kadar bakacağım, anlayışla karşılayacağınızı umuyorum..

Herkese iyi forumlar...

Sohbet Başlığı yeniden açılmıştır.

Sohbet başlığı içerisinde forum kurallarına bağlı kalarak sohbet edebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak;

Mesaj sayısını arttırmak (Rank Kasmak) amacı ile gereksiz ve parçalar halinde mesajlarını gönderen üyelerin mesaj sayıları düşürülecek, rankları düşürülecek ve gerekli durumda üyeye kısıtlma getirilecektir.

Başlığın amacından kopmadan ve gereksiz flood yapmadan devam edebilirsiniz.

Keyifli sohbetler... 🥳