Karadeniz Pet

Son Çıkan Yavrum Öldü? Neden Olduğuna Bakar mısınız?

• Konbuyu başlatan Şule Akkaya
  • Başlangıç tarihi
aslında evin ısısında ani bir değişim olmadı ama. ikindide baktığımda yaşıyordu. moralim bozuldu çok :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:37 --

yardım edecek kimse yok mu :(

benimde biri 5 diğeri 3 günlükken 3. yavrum oldu ama daha 1 günlükken kursağı fazlasıyla dolu olduğu halde ölmüştü. ben babanın ezdiğini düşünüyorum. çünkü anne ve baba yuvada birlikte vakit geçirirlerken yavru öldükten sonra dişi erkeği yuvaya hiç sokmadı. tabi bu benim fikrim.

ezilmiş ola bilir ... bit ola bilir iyiçe bit varmı diye bak

Geç doğan yavruların her zaman bu tür olaylar başına geliyor benimde 5. yavrum 2. günü öldü.

% 90 ihtimalle eziliyor ve ölüyorlar.

Son düzenleme:
bende çok üzüldüm inşallah diğer yavrularınız sağlıklı bir şekilde büyür.

ezilmiş ola bilir ... bit ola bilir iyiçe bit varmı diye bak

bit olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? ben yuvayı temizlemeye çalışıyorum ama yine de anneyi kızdırmamak için çok bakamıyorum. bir de mamayı küçücük bir kapla yuvanın içine koyuyorum çünkü kafesin içine koyunca yemiyorlar.

benimde biri 5 diğeri 3 günlükken 3. yavrum oldu ama daha 1 günlükken kursağı fazlasıyla dolu olduğu halde ölmüştü. ben babanın ezdiğini düşünüyorum. çünkü anne ve baba yuvada birlikte vakit geçirirlerken yavru öldükten sonra dişi erkeği yuvaya hiç sokmadı. tabi bu benim fikrim.

Geç doğan yavruların her zaman bu tür olaylar başına geliyor benimde 5. yavrum 2. günü öldü.

% 90 ihtimalle eziliyor ve ölüyorlar.

ben de ezildi diye düşündüm :( babanın girip çıkmasını engellemek mümkün değil ki acaba başka kafese mi alsam erkeği diye düşündüm ama karar veremedim doğru olur mu :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:38 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

Gecmis olsun kardes.

teşekkür ederim :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:39 -->-> Daha önceki mesaj 10:38 --

bende çok üzüldüm�� inşallah diğer yavrularınız sağlıklı bir şekilde büyür.

teşekkürler :( diğer ikisi sağlıklı şu anda çok şükür. son yumurtadan da bu sabah çıktı yavru. inşallah bir şey olmaz

karanlıkta birden ışıgı acıp yuvaya bakın sesizce ... kafes dibine pamuk koyun bakın

Geri