Karadeniz Pet

Son yaptigim ahsap kafes

By_yesilgozlu

Meraklı Üye
20170810_065421.jpg
20170810_065421.jpg

Emeğinize sağlık güzel olmuş. Ben kafeslerin göze hitap edip etmemesinden ziyade kuş için -imkanlar dahilinde- daha fazla hareket edebileceği bir tasarım taraftarıyım. Onun için üst kısım çatı şeklinde olacağına dikdörtgen şekilde tasarlanıp kuşların daha fazla hareket edebileceği ortam yaratılırsa daha iyi olacaktır kanımca.. Renkler ve zevklerin tartışılmayacağı da tartışılmaz bir konudur :D

Emeğinize sağlık güzel olmuş. Ben kafeslerin göze hitap edip etmemesinden ziyade kuş için -imkanlar dahilinde- daha fazla hareket edebileceği bir tasarım taraftarıyım. Onun için üst kısım çatı şeklinde olacağına dikdörtgen şekilde tasarlanıp kuşların daha fazla hareket edebileceği ortam yaratılırsa daha iyi olacaktır kanımca.. Renkler ve zevklerin tartışılmayacağı da tartışılmaz bir konudur :D
Sorun degil dedigin sekilde de yapariz no problem

Yaparsın yapmasına da ben dediğim için değil tabiki. Ben sadece fikrimi paylaştım.

Yaparsın yapmasına da ben dediğim için değil tabiki. Ben sadece fikrimi paylaştım.
Fikrin mantiken dogru aslinda kuslar icin ama biz sekilli olsun diye oyle yaptik ilk yaptigim kafes bildigin villa resmini de yukluyorum

Ekli dosyalar

• 20170909_073506-1.jpg
    20170909_073506-1.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 69
Fikrin mantiken dogru aslinda kuslar icin ama biz sekilli olsun diye oyle yaptik ilk yaptigim kafes bildigin villa resmini de yukluyorum
Görsel olarak çok güzel iki tasarım da. Ama Kafesi Biblo tarzı bir eşya gibi değil de kuşların evi olarak görmek lazım kanımca. Onun için Rahat etmeleri benim için daha ön planda.

Elinize sağlık, her iki kafes de son derece özenli yapılmış ve göze hitap etmekte. Benim de bir sorum olacak: Sanırım uzun zamandır bu şekildeki kafesleri kullanıyorsunuz. Dezenfeksiyonu nasıl sağlıyorsunuz. Ahşap temizliği zordur.

Elinize sağlık, her iki kafes de son derece özenli yapılmış ve göze hitap etmekte. Benim de bir sorum olacak: Sanırım uzun zamandır bu şekildeki kafesleri kullanıyorsunuz. Dezenfeksiyonu nasıl sağlıyorsunuz. Ahşap temizliği zordur.[/QUOTE
Tam bitince marangozcuda vernik attiriyorum ki hem saglam hemde bambu citalara birsey olmuyor temizligi de rahat ve kolay yapiyorum