Karadeniz Pet

Sonunda aradığım yuvalığı buldum.

BURAKBASKAN

Paylaşımcı Üye
Biliyorsunuz yuvalık hakkında bir kaç fikir ve bilgi almak için konu açmış, farklı paylaşımlarda sorularım olmuştu.
Hatta yuvalık yuvalık diye diye ben bile baymıştım artık :D

En son aradığım yuvalığı facebookda gezinirken buldum. sipariş ettim.
Yedek folluklu yavruluğum elime ulaştı.
Facebookta ""Muhabbet Kuşu Bağcılar"" isimli arkadaştan aldım.

Saygılar.
[MENTION=12762]levent[/MENTION]ACAR abi bi yorum yap lütfen.

Güzel yuvalık sağlıklı yavrular

Şimdi folluk tabanına ne koymalıyım ?
kum? Hamster talaşı? Hiç bir şey? Başka bir şey?
Konulacak ise ne ölçüde ?
[MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] [MENTION=7709]yusuf[/MENTION]KürşatAKKUŞ [MENTION=12762]levent[/MENTION]ACAR

Birde kuşlara avisol B alıcam. önerirmisiniz ?

Değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen...

Son düzenleme:
Hayırlı olsun [MENTION=7411]BURAKBASKAN[/MENTION].. Hamster talaşı 1-2 çorba kaşığı yeter.
Ben yorum hakkımı kafese takıldıktan sonra kullanmak için saklı tutuyorum. :)
Mention atarken adım ve soyadım arasında bir boşluk bırakırsan bana bildirim gelir.

Son düzenleme:
B vitamini alacaksanız Berovit B iyi bir vitamindir.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] tmm abi yeni çözdüm boşluk olayını. :D
Kısmetse akşam takıcam.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi biliyorum çok soru sordum beni atacaksın forumdan ama :D bir mesajdaki yorumunda alt taki talaşı kullandığını belirtmişsin.
Limonlu hemde. limonlunun +1 özelliği var mı? yoksa memnun kaldığın için mi? yoksa limonun kuşlar üzerinde pozitif bir etkisi mi var?
Ona göre alıcam bende. gerçi 1 avuç bile kullanırmıyım bilmiyorum ama alıcam mecburen az gramlı bişi.

Chipsi Limon Aromal Hamster

Birde bu ürün var abi bit pire barındırmaz diyor;
http://www.sahibinden.com/ilan/hayv...ah-cam-talasi-anti-bakteriyel-275143780/detay

Son düzenleme:
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi biliyorum çok soru sordum beni atacaksın forumdan ama :D bir mesajdaki yorumunda alt taki talaşı kullandığını belirtmişsin.
Limonlu hemde. limonlunun +1 özelliği var mı? yoksa memnun kaldığın için mi? yoksa limonun kuşlar üzerinde pozitif bir etkisi mi var?
Ona göre alıcam bende. gerçi 1 avuç bile kullanırmıyım bilmiyorum ama alıcam mecburen az gramlı bişi.

Chipsi Limon Aromal Hamster

Birde bu ürün var abi bit pire barındırmaz diyor;
http://www.sahibinden.com/ilan/hayv...ah-cam-talasi-anti-bakteriyel-275143780/detay

Yuvalık içine folluk altına Biyodust pire ilacı serpiyorum ben.
Limonlu olmasının bir özelliği yok. Güzel koksun diye. Ayrıca koku kuşları cezbeder. Yuvalığa kolay alışmasını sağlar.

Pire ilacı sanırım aynı zamanda biti de önler. Bende kullanayım mı abi?
Folluk içine değil dimi abi? Folluk altına tahta üstüne yani?
Bu arada yavruluğu taktım ancak telden atmıyoeum resimleri. Yarın atıcam [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abim.

Son düzenleme:
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION]

Konu kirliliği olmasın diye yeni konu açmadım.
Üstadlardan yorum lütfen.
Bu marka buldum talaşı. iyi bir markamıdır ?
Talaş miktarı iyi mi?
Yuvalık kaplara geldi ancak bu kafeste kapılar ile fazla iş yok. hatta hiç iş yok bildiğiniz üzere.
Yemler yandan, su dışardan, taban temizliği alttan. Mama koyacağım zaman yemlik kapılarında.
Zaten bir kapı sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleme:
birde bu videom var abilerim.
Eş olma yolunda nasılız sizce.
Erkek 2 senedir bendeydi. kavgaları hiç yok.
Erkek kokuyor dişiden ama son günlerde çok azaldı kokusu.
Dün bu videodan sonra da 1 kere öpüşürken yakaladım :D

[YOUTUBE]haLbGW_DIe8[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:27 -->-> Daha önceki mesaj 07:26 --

Haydi hayırlı olsun. Bereketli üretimler.
Bu talaş olur. Kapalı orjinal ambalaj olsun da..
Talaş miktarı da yeterlidir. Daha ne olsun.. Gerisi kuşlara kalmış.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] evet abi kapalı ambalajdı hatta açarken biraz sövdüm :D

Maşaallah dişi kendini hazır hissetsin bu iş olur inşaallah her şey gönlünce olsun

Talaş miktarı yeterlidir. Ambalajlı paketlerin hepsi kullanılabilir. Umarım kısa zamanda yavrulara kavuşursunuz. Bereketli olsun.

Geri