Karadeniz Pet

Sorun nerde ? Çifleştikleri halde yumurta neden yok...

cyberdemon

Meraklı Üye
Merhaba 1.yaşında Çekoslavak kızgın erkek,ve 1 yaşında yerli kızışmış dişi Son 1 aydır 6-7 kere çifleştiklerine şahit oldum, ama ortada yumurta yok! Tam kuşları sahiplendireceğim diyorum ertesi gün çiftleşirken görüyorum bekletiyorum,Kuşlarıda çok beğeniyorum ikiside severek beslediğim kuslar, İnş en yakın zamanda bu çiftimden yumurta alırım.Sizce sorun ne olabilir ?
20161225_104625.jpg
20161225_104628.jpg
20161225_104631.jpg

Yuvalık yokmu kafeste benmi göremedim ?

Çok kullanmadığım bir odada yerden 1 mt yüksekteler,diğer çiftimin 2.kuluçlası bu Maşallah 2 ayda 9 yavru verdi Folluk mama takviyesi tünekler kalamar kemiği akla gelebilecek hersey mevcut ,erkek dişiyi dölleyemiyor olabilir mi acaba ?

Yuvalik nerde hocam kafeste göremedim

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkada duvar kısmında var dişi yuvalığa girip çıkıyor hatta kazıyorda..

Ben dün petshoptan iki tane kuş aldım.Kuşları almadan yarım saat kadar inceledim gayet güzel opüşüp duruyorlardı.Dün eve getirdiğim zaman çok ürkek birbirlerinden uzak kalıyorlardı.Sabah sürekli opüşüp dişi kuş yuvayı inceleyip duruyor.Sanırım benim yumurta alma zamanım erken olucak.Ben aksine kuşların sessiz bir ortamda olmasından yana değilim ki benim kafes tv nin biraz uzağında.Umarım seninde kuşların erken çifleşirler.Hayırlısı kardeşim artık.