Karadeniz Pet

Spangle cinsiyeti nedir acaba

Serdary

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum 8 aylık spangle.2 aylıkken erkek diye aldım fakat huyları
IMG_20180311_162054.jpg
dişi gibi.Ceresi mavi ağırlıklı ama burun deliklerinde beyazlık var.Spanglelerde cere rengi tam oturmuyor diye okudum .Anlayan fikrini belirtirse sevinirim.Teşekkürler.
IMG_20180311_162054.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20180311_162030.jpg
    IMG_20180311_162030.jpg
    937.2 KB · Görüntüleme: 19
Arkadaşlar kuşum 8 aylık spangle.2 aylıkken erkek diye aldım fakat huyları Ekli dosyayı görüntüle 21473 dişi gibi.Ceresi mavi ağırlıklı ama burun deliklerinde beyazlık var.Spanglelerde cere rengi tam oturmuyor diye okudum .Anlayan fikrini belirtirse sevinirim.Teşekkürler.Ekli dosyayı görüntüle 21473

dostum bu kuş bana dişi gibi geldi. ceredeki deliklerin etrafı beyaz. bir süre sonra cere tamamen beyaza dönecektir diye düşünüyorum. anladığım kadarıyla 6 aydır sende. bu sürede elinle ya da herhangi bir nesneyle çiftleşmeye filan çalıştı mı? erkek olsa bu kadar sürede mutlaka görürdün bir çiftleşme hareketi.

Ele geliyor fakat oyunculuğu, çiftleşme benzer bir hareketi yok.Sagligi yerinde ama az hareketli.Spangle çeresi diğerleri gibi standart renklerdemi oluyor yoksa daha açıkmi kalıyor bulamadim

ustalardan yorum gelcektir hocam. ama bu vakte kadar çiftleşmeye çalışırdı erkek olsa. içgüdüsel bir durum bu. spangle cerede çok fark etmiyor yani lutino albino gibi belirgin farklılık olmuyor diye biliyorum. deliklerin etrafındaki beyazlık bana dişi olduğunu düşündürdü.

Geri