Karadeniz Pet

Sultan papaganiyla muhabbet kusu ayni odada beslenebilir mi?

Doğukan Hazar

Emektar Üye
1 cift sultan papagani veya cennet papagani almayi dusunuyorum. Yalniz bir kac cekincem var.
İlk sorum bu cift muhabbet kuslari ciftleriyle ayni odada beslenebilir mi ? Yuksek sesle ottukleri icin muhabbet kuslarini rahatsiz ederler mi ?
İkinci sorum cennet mi yoksa sultan papagani'nin mi uretimi daha kolaydir?
Muhabbet kuslarindan farkli bir beslenme rituelleri var midir -ayni yemi versek sikinti yasar miyiz ?
Hangisini onerirsiniz ? Tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hiç bir Sıkıntı olmaz .şahsen evde 2 sultan 4 muhabbet bakıyorum.yem olarakta aynı yemi veriyorum ama sultanlara yem eklerken çekirdek takviyesi yapıyorum

Hiç bir Sıkıntı olmaz .şahsen evde 2 sultan 4 muhabbet bakıyorum.yem olarakta aynı yemi veriyorum ama sultanlara yem eklerken çekirdek takviyesi yapıyorum

Yorumunuz için teşekkürler. Çekirdek derken bildiğimiz kuruyemişçiden alınmış çekirdek mi ? Yavru almak kolay mı sultan papağanlarından?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:58 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

Sultan cennete göre daha az gürültücü olabilir. Ancak hiç biri muhabbet kuşları ile kıyaslama ikisi de çok öter. :)

Peki aynı odada olunca muhabbeti rahatsız eder mi acaba ? çiftleşmelerine falan engel olur mu ? Teşekkürler yorumunuz için

Bende evimde uzun bir zaman sultan urettim ve ayni oda da muhabbet ciftlerimde vardi..Hicbir sorun olmuyor..Ama cennet ı pek tavsiye etmem cok bagirirlar..En uygunu Sultan Papagani bence. .

Bende evimde uzun bir zaman sultan urettim ve ayni oda da muhabbet ciftlerimde vardi..Hicbir sorun olmuyor..Ama cennet ı pek tavsiye etmem cok bagirirlar..En uygunu Sultan Papagani bence. .

Yorumunuz icin tesekkur ederim. Tez zamanda bu dusuncemi uygulamaya gecirmeyi dusunuyorum. Madem ki muhabbete sorun yapmayacak, o halde benim acimdan da sikinti olmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayet sultan papagani düşünürsen Murat Demir11 de vardı bilgin olsun iki papağan türünü de beslemedim

Son düzenleme: