Karadeniz Pet

süperonline kullanan arkadaşlarinternetiniz yavaş mı

selen canaydın bedel

Onursal Üye
konu başlığında da belirttiğim gibi ya kısıtlı erişim yada internete bağlanmıyor yada bağlanıyor çok yavaş internet sizde de böyle bir sorun var mı yoksa problem benim bağlantımda mı

tt net. te de böyle sorun var bir kaç gündür selen hanım.Arkadaşlarda sürekli bu türden şikayetler var.

Ben superonline kullanıyorum. Hiç sorun yok. Belki modem ile ilgilidir.

çok sinir bir durum :( inşallah düzelir bian önce teşekkürler doğan bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 01:21 --

Ben superonline kullanıyorum. Hiç sorun yok. Belki modem ile ilgilidir.

sanırım oldu kaç dakikadır modemi kapayıp açıyorum sinir oldum vallahi

Kardeşim süperonline'da yönetici. ona sordum sorun var mı diye, bazen bölgesel çalışma vs olabiliyor ama sizin oralarda yeni yakın bir çalışma olmamış. anlık bir sorun veya modemdendir.

1- Modemi elektrikten kesin ve 5-10 saniye sonra tekrar takın.

2- Splitter da sorun olabilir. Telefon kablosunu splitterdan çıkarıp direk modeme takın.

3- Servis saylayıcınızla görüşün ve probleminizi anlatın.

Bu adımları izleyerek probleminize çözüm bulabilirsiniz. Problemsiz günler diliyorum.

Kardeşim süperonline'da yönetici. ona sordum sorun var mı diye, bazen bölgesel çalışma vs olabiliyor ama sizin oralarda yeni yakın bir çalışma olmamış. anlık bir sorun veya modemdendir.

çoook teşekkür ederim o zaman benim modemden kaynaklandı kaç dakika pc yi kapıyorum modemi kapıyorum açıyorum ikisinide olmadı en sonunda oldu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:39 -->-> Daha önceki mesaj 01:38 --

1- Modemi elektrikten kesin ve 5-10 saniye sonra tekrar takın.

2- Splitter da sorun olabilir. Telefon kablosunu splitterdan çıkarıp direk modeme takın.

3- Servis saylayıcınızla görüşün ve probleminizi anlatın.

Bu adımları izleyerek probleminize çözüm bulabilirsiniz. Problemsiz günler diliyorum.

hepsini yaptım yine hata verdi kısıtlamalı yada internet yok yada internet var ama çok yavaştı en sonunda oldu çok teşekkür ederim

çoook teşekkür ederim o zaman benim modemden kaynaklandı kaç dakika pc yi kapıyorum modemi kapıyorum açıyorum ikisinide olmadı en sonunda oldu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:39 -->-> Daha önceki mesaj 01:38 --

hepsini yaptım yine hata verdi kısıtlamalı yada internet yok yada internet var ama çok yavaştı en sonunda oldu çok teşekkür ederim

Neyse sorun kalmasın da gerisi problem değil. Ne yaptık ki, Rica ederim.

Superonline turkiye geneli sorun var. Aradiginizda santralde direk boyle bir bilgilendirme var. Bende suan ayni skntiyi cekiyorum.