Karadeniz Pet

Sürekli kabarık duruyor

ilaydaa00

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar
Muhabbet kuşum bugün sabahtan beri kabarık duruyor. Çok hareketsiz ve hep kaloriferin üzerinde duruyor. Kakası da biraz sulu. Dün banyo yapmıştı acaba üşüttü mü? Sizce neyi var ve ne yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
5c87f36f424e5b35acf21a42a592abc8.jpg
98fb94765707f7d4f7cdaa748f2e3b96.jpg
c0b88e1234366f7ff3ec8526ee4baac1.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Kusunuz ishal büyük ihtimalle banyodan dolayı sade aspur verebilirsiniz birazda patataes haşlasanız tamamdır bi kaç gün sadece yem yesin başka bişey vermeyin

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ishal olduğundan dolayıdır

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kis aylarinda banyo nedir ? Onlar kendileri icin yararli zararli olanlari bilmeyebilirler bakimini ustlendiyseniz sorumluluk sizdedir lutfen dikkat edelim gecmis olur insallah

Bu kis aylarinda banyo nedir ? Onlar kendileri icin yararli zararli olanlari bilmeyebilirler bakimini ustlendiyseniz sorumluluk sizdedir lutfen dikkat edelim gecmis olur insallah

Kış aylarında banyo yapamıyorlar mı? Tabi ki yapıyorlar fakat yaz aylarındaki sıklıkta değil. Evimiz sıcak, banyo yapmayı çok seviyor, banyo istediği zaman kendini meyvelere sürtüyor ve ne sıklıkla yapılması gerektiğini, banyodan sonra nasıl kuruması gerektiğini ve banyo suyunun ısısını, miktarını gayet iyi biliyorum. Konuda sadece kuşun ishal olup olmadığını, eğer öyleyse ne yapmam gerektiğini sordum. Azarlar gibi bir tavırla konuşmanız hiç hoş değil. İyi günler.

Ayrıca evimde 3 muhabbet, 1 kanarya besliyorum. Hepsi maşallah ki gayet sağlıklılar. En ufak sorunda da danışıyorum buraya. Sorumluluk almakla ilgili nasihat alacak değilim.

Ayrıca evimde 3 muhabbet, 1 kanarya besliyorum. Hepsi maşallah ki gayet sağlıklılar. En ufak sorunda da danışıyorum buraya. Sorumluluk almakla ilgili nasihat alacak değilim.
Kus mevcutiyetinizi bilgi ve birikiminiz oldugunu ihtimam gosterdiginizi dusundugum uyelerden birisiniz benim saskinligim sitemim( haddiim olmayarak) buna niyetim insanlari kirip uzmek degil aylardir yillardir bu forumda olan uyelerin bilgilerinin ustune koymalarinin gerektigini yeni uyelere yardim da bulunmalari gerektigini dusunuyorum bu forum bize coook seyler katmali tabiki gonulden niyetlisek bir suru cöp var malesef ne oldugu belirsiz amaci ne niyeti asla iyi olamaz bu nitelikteki sacma insanlar bu konu altinda sitemimi yaziyorum kusura bakmayin mantigim almiyor egzersiz diyerek ayagini calistirma amaci ile yuksekten kusunu atiyormus boylelikle ki iyilesecekmis dusunceye bak birsey soyledigimizde senden cok daha fazla dusunuyorum terbiyesiz hadsiz umursamaz oluyoruz benim dusuncem boylelerinin elinden keske alabilsek kuslari da masum canlilar kurtulabilse

Kusun kafasini boyamis nadir renk siz boya diyeceksiniz lakin degil orjinalmis var mi boyle bir kafa burda bilgisizsek bu kadarda olmaz ya Bu sitemimi konunuz altinda paylastim tekrar kusura bakmayin affiniza siginiyorum

Kusun kafasini boyamis nadir renk siz boya diyeceksiniz lakin degil orjinalmis var mi boyle bir kafa burda bilgisizsek bu kadarda olmaz ya Bu sitemimi konunuz altinda paylastim tekrar kusura bakmayin affiniza siginiyorum

Haklısınız, kuşlarıma çok özen göstererek baktığım için bu yorumunuza kırıldım açıkcası :) teşekkürler

:D valla bizim kuşta yaz kış banyoyu seviyor ama büyük bira bardagı gibi bardaklarda yıkanmaya bayılıyor birde sıcak su sevmiyor soguk su olunca direk dalıyor içine.bizde ılık karışık birşeyler yapmaya çalışıyoruz ama kışın fazla banyo işine girmiyoruz bizde

:D valla bizim kuşta yaz kış banyoyu seviyor ama büyük bira bardagı gibi bardaklarda yıkanmaya bayılıyor birde sıcak su sevmiyor soguk su olunca direk dalıyor içine.bizde ılık karışık birşeyler yapmaya çalışıyoruz ama kışın fazla banyo işine girmiyoruz bizde

Hahahahah valla bizimki de ben kahvaltı ederken peynirde yıkanmaya çalışıyor [emoji2] kıyamıyorum öyle görünce ama gerçekten kuşu veterinerine götürdüm ateşi çıkmış o yüzden sürekli kabarık duruyormuş. Sık banyo yaptırmamak lazım

peynirde yıkanmak nasıl birşeydir ya :D :D :D aynen sık banyo yaptırmamak önemli valla bizimki cümleler mırıldanıyor sanki tüye girdi şimdi buzu koysak buzda yıkancak soguk suya bayılıyorda kıyamıyoruz yoksa bizimki norveçten rusyadan gelmiş gibi davranıyor :D

Geri