Karadeniz Pet

Tahta tunek (kaşıntı)

• Konbuyu başlatan Sertac SAYAR
  • Başlangıç tarihi
S

Sertac SAYAR

Guest
Merhabalar benim muhabbet kuşları çok kasiniyor kafesin yanına gidince bende kasiniyor dün tahta tunek aldım bir tane sirkeli sıcak suyla yıkadıktan sonra kafes e taktım tahta tunek ten dolayı mı kasiniyor lar?
Tahta tunek i çıkarmalimiyim?

Yaş derken hazır mı aldın yoksa ağaç dalları ile mi yaptın

Tahta tünek alakası yok bence yaş ise sorun olur :D

Bit ilacı alırsanız düzelebilir. Yinede kesin bir çözüm olmaya bilir. Almanızı Tavsiye ederim Fiyatı 5-10 Tl arası.

muhabbetkusu.biz

XDJM86.gif

Ne kadar aldın foto atarmısın bende almayı düşünüyorumda

Ne kadar aldın foto atarmısın bende almayı düşünüyorumda

Bit ilacınımı şuanda müsait değilim her petshop da satılıyordur fazla iyisini almanıza gerek yoktur. Yinede size kalmış ben kesinin olarak kurtulmak isiyorum diyorsanız 15 -20 tl arasındadır iyileri . Haftada 2 -3 sefer sıkmanız yeterli olacaktır.

muhabbetkusu.biz

BANA BU ADRESTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

XDJM86.gif

kuşunuz için bit ilacı kullanın mesela avispray iyidir bunun yanında birçok ilaç var
birde kafes ekipmenlarını sıcak suyla iyice yıkayarak bit ilacı da sıkın kurutun iyice ama yemlik ve suluk için kullanmayın sakın :)

kuşunuz için bit ilacı kullanın mesela avispray iyidir bunun yanında birçok ilaç var
birde kafes ekipmenlarını sıcak suyla iyice yıkayarak bit ilacı da sıkın kurutun iyice ama yemlik ve suluk için kullanmayın sakın :)

Tahta tünek alsak kaşıntı yaparm ı mesala? öneriyomuunuz

Tahta tünek alsak kaşıntı yaparm ı mesala? öneriyomuunuz

ben zaten kuşlarım için hep tahta tünek kullanıyorum paraz,t yapıyor diyorlar ama eğer haftada sıcak suyla yıkanıp pit spreyi yaparsanız birde güneş gören bir yere koyup iyice kurutun hiçbirşey olmaz daha iyi olur hatta bu işlemi yapmak en fazla 10 dakikanızı alır çok faydalı oluyor ben hep öyle yapıyorum :) kolay gelsin