Karadeniz Pet

Tarihi geçmiş vitamin

Rosemly

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar bugün veterinerden multisol deep fix aldım eve gelirken farkettim tarihi geçmiş veterinere geri götürdüm paramı geri verip kullanmanda sakınca olmaz kullanabilirsin dedi. Ne yapmalıyım atmalı mı yoksa kullanmalı mı? Skt : 25.03.2016

Merhaba kullanma git yenisini al bence. Veteriner de bunu diyorsa yani ne diyeyim. Bu son kullanma tarihlerini boşuna yazıyorlar heralde. Şaka olsun diye :) İşinizi şansa bırakmayın atın çöpe gitsin. Bir canlının yaşamı sözkonusu

Merhaba kullanma git yenisini al bence. Veteriner de bunu diyorsa yani ne diyeyim. Bu son kullanma tarihlerini boşuna yazıyorlar heralde. Şaka olsun diye :) İşinizi şansa bırakmayın atın çöpe gitsin. Bir canlının yaşamı sözkonusu
Aynen katiliyorum

ithal toz vitaminlerde doğru ortamda saklandı sürece ve açılmadan hava almadan bekletildi sürece skt süresiden sonra 3 ay daha kullanılabilir fakat sıvı vitaminler etkisini kaybeder ve sunuda belirteyim sıvı vitamin açıldıktan sonra tüketim süresi 2-3 aydır sonrasında yine özelliğini yitirir

En kötü ihtimalle kuşlarınıza sadece su vermiş olursunuz şayet sıvı vitaminse aldığınız.

O kadar parayada 2 damacana su alınır :)

yemlerin son kullanma tarihi geçse birşey olmaz fakat vitaminlerde durum böyle değil,yani ya herro ya merro durumu yapmanın alemi yok.veterinerlerin birçoğu kuştan felan anlamaz, büyükbaş küçükbaş hayvanlar doğumları aşıları anladıkları genelde bunlar

Anladım arkadaşlar çok teşekkürler cevaplarınız için. Bunu atıp yeni daha iyi bir vitamin alacağım. Sonuçta önemli olan o minikler onlar yeter ki iyi olsunlar

Geri