Karadeniz Pet

Taze fasulye zarar verir mi?

Hulyaa

Paylaşımcı Üye
20181010_130510.jpg
20181010_133158.jpg
bulutumu ilk yavrusunun yanina saldim. Tazefasulye ayiklarken geldi posete girdi oynuyo sandim dokunmadim bi sure. Sonra baktim catir catir ediyo yiyo kovaladim. Acaba zarari olur mu? Cok yemedi ama yine de sorayim

Sorunun cevabını bilmiyorum ama kuşun rengi çok güzel maşallah:D

Tesekkur ederim. Cok yakisiklidir :D behlul kilikliiii...disi kuslar hasta oluyo oglumaaa

Normalde hic gelmezdi boyle resmen elime elime atladi yemek icin. Posetin icine falan girdi bende sasirdim. Bi daha alirsam haslayip vereyim dediginiz gibi. Tesekkur ederimm

arkadaşım verilmez. Hemaglütinin içeriği oldukça tehlikelidir. pişirilmeden asla ve asla verilmemeli.

Bende yesin diye bizzat atmadim onune. Oynuyo sandim yedigini gorunce kovaladim zaten

hayvan işte, genel de evlerde çiçekleri de kemirirler aslinda çok zararlıdır. ben sorunuza cevap için yazdım.

pişirmeden asla vermeyin. tüketmemesi gerek

hayvan işte, genel de evlerde çiçekleri de kemirirler aslinda çok zararlıdır. ben sorunuza cevap için yazdım.

pişirmeden asla vermeyin. tüketmemesi gerek
Tesekkur ederim zaten yemegibni yaptim :D bi dahakine haslarim degisiklik olsun keratalara. Baba ogul takiliyolar simdi

Tesekkur ederizzz. Bugun bol bol uctular. Saldirdilar her yere :D kizima yazik kaldi minnoslariyla. Ana her yerde anaaaaaa...