Karadeniz Pet

Teşekkürler Kahraman Köroğlu.

cengiz

Emektar Üye
IMG_3361.JPG
IMG_3358.JPG
IMG_3357.JPG
Kahraman beyden almış olduğum kuş bugün sağ sağlim elime ulaştı. Mersin otogarında otobüsü karşıladım ve kuşunuzu aldım. Kuşda maşallah iyi dayanmış 12 saat yolculuğa. :) tekrardan teşekkürler Kahraman hocam

Masallah hayirli olsun 12 saatte benle kuslarim seyahat etmislerdi canlilar icin yolculuklar yorucu oluyor bol saglikli yavrular alirsiniz insallah

Masallah ikiside şahane gerçekten ınsallah sağlıkla bakar sürü ile yavru alırsınız.

Hocam hayırlı olsun çok güzel kuslar. Hem tepeli hem kırmızı göz sanırım
Güle güle büyütün iyi bol yavrular alın inşallah :)

Ay sesli guldurdunuz beni valla [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] Sabir sabir.

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
içtiğim sigara değil bunlar hasta edecek beni hakikaten sakınan göze çöp batar derler şimdi yemi daha kaliteli veriyorum vitamin aynı şekilde iyi bir komplex vitamin aldım kızıştırıcı yemi aldım veriyorum meyve sebze tünek plastik idi ahşap aldım su markası buzdağı oda sıcaklığı 20 nem yüzde 40 yalnız kalma süreleri 10 saat ses yok mis gibi ortam yumurta yoookkkk :D :D :D

Maşaallah bereketli üretimler olsun inşaallah sağlıkla besleyin

Kuşu yollamadan 1 gün önce mutlak Vitamin takviyesinde bulunup vicut ısısını artırıyorum stresden uzaklaştırıyorum ve uyku saatlerinde yola çıkarmaya özen gösteriyorum o yüzden geç saati tercih ediyorum teslim etmek için :) Yinede 12 saatlik yolculuk bir hali uzun süreçti allaha şükür zararsız sağlıcakla kavuşmuş içim rahatladı. 1 ay sonra eşe atarım diyordunuz ama potansiyeli görünce dayanamadınız anlaşılan @cengiz hocam :) Tekrardan hayırlı uğurlu olsun alış veriş bahane dostluk bakidir bu camiada, alttan gelecek yavruları 4 gözle bekliyorum süper bi eşleme oldu.

Kuşun rengi çok güzel maşallah sağlıkla büyütün cengiz bey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maşallah ya.bizede nasip olur inşallah kahraman beyden bir çift kuş almak :)

IMG_3366.JPG
herkese çok teşekkürler. Daha güzelleri sizin olsun. Kahraman hocam ayırdım 1 hafta ayrı kalsınlar diye. :) hem sitsesini atsın hemde ortama alışması yönünden böylesi daha iyi olur.

maşallah ya.bizede nasip olur inşallah kahraman beyden bir çift kuş almak :)
Beklerim her zaman illa almak da şart değil ziyarete de bekleriz :)
Ekli dosyayı görüntüle 7959 herkese çok teşekkürler. Daha güzelleri sizin olsun. Kahraman hocam ayırdım 1 hafta ayrı kalsınlar diye. :) hem sitsesini atsın hemde ortama alışması yönünden böylesi daha iyi olur.
iyi yapmışsın kafasını dinlesin hele bi afacan

Geri