Karadeniz Pet

Tosunumuz İle Sabah Vakti Güne Merhaba Deme :)

MaşaAllah çok svimli benim şaşkolozda aynı böyle kaşıttırıyor kendini alıp ısırarım geliyor yaaa :)

abi ne yapmışsın kuşa resmen kavga etmişsiniz ben kuşun sırtına değsem öldürür ya :)

MasaAllah hocam cok guzel

Allah Razı Olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

ya CEKU yu boyle sevmek istiyorum ama kaçıyor sevmeye gelince normalde hep yanımda kafamda vs vs ama sevmeye gelince yok :D Öneriniz varmıdır ?

Benimkisi Meraklı Yeterki Kaşit Bence Biraz Güvenini Kazan Elini Yavaşca Başina Getirt Parmağinla Kaşitmaya Çaliş Kaçarsa Yor Öyle Tekrar Dene Yada Akşam Vakti Uyku Bastırınca Tekrar Eline Alip Kaşimaya Çaliş

hocam kuşunuz gördüğüm kadarı ile jumbo 2-3 aylık erkek
aynı yaşta, aynı ırkta ve erkek bende de var tıpkısının aynısı :D sadece sarı kafa benimki :D sizin yaptıklarınızı aynısını bende yapıyorum ses cıkarmıyo kasıyorum cok hosuna gıdıyo. benım konusma seanslarım ıyı gıdıyor konusuyor ama aynı sızınkı gıbı tam bellı olmuyor acaba sesı ne zaman tam netlesır ?

video : https://www.youtube.com/watch?v=JDbkipgqJa0

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam kuşunuz gördüğüm kadarı ile jumbo 2-3 aylık erkek
aynı yaşta, aynı ırkta ve erkek bende de var tıpkısının aynısı :D sadece sarı kafa benimki :D sizin yaptıklarınızı aynısını bende yapıyorum ses cıkarmıyo kasıyorum cok hosuna gıdıyo. benım konusma seanslarım ıyı gıdıyor konusuyor ama aynı sızınkı gıbı tam bellı olmuyor acaba sesı ne zaman tam netlesır ?

video : https://www.youtube.com/watch?v=JDbkipgqJa0

İngilizde Devamli Yanında Olduğun İçin Anlayamaya Bilirsin En İyisi Video Çekip Pcde Dinlemek Daha Net Anlarsınız Öyle Bu Dişi Çıktı Biraz Uğraştiracak Gibi Beni Bakalım Napıcaz.Fazlada Sürmez Gibi.
Buda Benim Eski Kuşum Normalde Bu Kadar Konuştuğunu Bilmiyordum 1 2 Ay Sonra Pcde Baktığımda ANladım :)

senin tosun kaşınmaya doymuyo gibi :) maaşallah uysal