Karadeniz Pet

Tür ve Cinsiyet Hakkında Yardım

Bildiğim kadarıyla kesilen kanat öylece kalır tekrar uzamaz. Bence kanadını kesmeye gerek yok, öyle yada böyle alışıyor zaten yazık etmişsiniz

Bildiğim kadarıyla kesilen kanat öylece kalır tekrar uzamaz. Bence kanadını kesmeye gerek yok, öyle yada böyle alışıyor zaten yazık etmişsiniz
Uzamaz diyosun yani ama dökülen tüy leri demi uzanmaz uzasın ya ben ona kıyamam tüh ya inşallh uzar

Konuşturmaya çalışıyorum ama bilmiyorum ne sürede konuşur birde alılsın diye bana kanatlarını kesitim bilmiyorum iyi mi yaptık kötümü yaptım bu arada teşekkür ederim
Sizin bu şekilde mecbur bırakarak onu kendine alıştırmaya çalışmanız, alıştırmaktan çok kendinizden soğutmaktan başka bir işe yaramaz...
Yaramaz bir çocuğu durdurmak için kollarını bacaklarını kırmak ile kuşların kanatlarını alıştırmak için kesmek birdir... bi iş yaparken biraz mantıken düşünün önce... AYIPTIR, GÜNAHTIR!!!!

Aynen haklısınız diyecek lafım yok elimden geleni yapıdan inşallah çıkar kanadı ilk kez bu kadar üzerine düştün ne yapalım yaptık bir hata inşallh çıkar kanatları

Aynen haklısınız diyecek lafım yok elimden geleni yapıdan inşallah çıkar kanadı ilk kez bu kadar üzerine düştün ne yapalım yaptık bir hata inşallh çıkar kanatları
ne zaman kestiniz kanatları bilmiyorum ama ; kestikten 1 ay kadar sonra kesilen kanatlardan günde 1-2 tane çekip haftada 2 kere kaliteli B vitamini takviyesi yaparsanız 10-15gün de normal kanatlarına kavuşur.

ne zaman kestiniz kanatları bilmiyorum ama ; kestikten 1 ay kadar sonra kesilen kanatlardan günde 1-2 tane çekip haftada 2 kere kaliteli B vitamini takviyesi yaparsanız 10-15gün de normal kanatlarına kavuşur.
Çok sağolun vitamin ismi verirseniz hemen almaya çalışıyım ben çok teşekkürler

Nekton bio - amin Forte ürünlerinden birisini alabilirsiniz sponsor firmalarimizdan

Muhabbet kuşumun son hali arkadaşlar, artık çok alıştı. Yalnız türü hakkında tam bir bilgiye sahip değilim. Çekostavak mı ? İngiliz mi ? yoksa Yerli mi yardımcı olur musunuz ?

Ekli dosyalar

• IMG_1157.JPG
    IMG_1157.JPG
    805.2 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_1158.JPG
    IMG_1158.JPG
    786.5 KB · Görüntüleme: 7
Geri