Karadeniz Pet

Turgutlu'ya Kuş Almaya gittik. (Ayhan OTÇUOĞLU)

Ayhan OTÇUOĞLU

Süper Moderatör
Arkadaşlar,
Konya'dan gelen kuşlarımızı almaya Turgutlu'ya gittik. Sağolsun Muhammet DİK tam bir kuşçu dayanışması örneği gösterip kuşlarımıza 5 gün bakmıştır. Kendisine teşekkürler.

Hayırlı olsun Ayhan bey maşallah güzel kuşlar.

Hayırlı uğurlu olsun güle güle besleyin

Hayirli olsun abi saglikli bol yavrular alirsin insallah

Hayırlı olsun Ayhan bey.
Yalnız kameramanın trafikte yön tabelalarına odaklanması videodan keyif almamı sağladı.
Bu konu da bir farkındalığı var oğlunuzun.

Bir de dişi kuşun altındaki şişlikten söz ettiniz.
Bu kuşa nasıl bir tedavi uygulayacaksınız merak ediyorum.
Çünkü benzeri bir şişlik benim dişi kuşumda da var.
Öncesinde yumurta diye şüphe etmiştim fakat yumurta gelmedi şişlik mevcudiyetini korumakta halen.

ayhan abi belgesel tadında video izledil :) hayırlı olsun bol bol yavru alman dileğiyle.

video çok iyi olmuş abi kuşlarda hayırlı uğurlu olsun hayırlı yavrularını alın inşaAllah

Video gerçekten iyi olmuş kuşlar hayırlı olsun bereketli üretimler

Hayırlı olsun Ayhan bey.
Yalnız kameramanın trafikte yön tabelalarına odaklanması videodan keyif almamı sağladı.
Bu konu da bir farkındalığı var oğlunuzun.

Bir de dişi kuşun altındaki şişlikten söz ettiniz.
Bu kuşa nasıl bir tedavi uygulayacaksınız merak ediyorum.
Çünkü benzeri bir şişlik benim dişi kuşumda da var.
Öncesinde yumurta diye şüphe etmiştim fakat yumurta gelmedi şişlik mevcudiyetini korumakta halen.
Şu an tedaviye başladım. Ama netice verirse size bildiririm.

ayhan abi belgesel tadında video izledil :) hayırlı olsun bol bol yavru alman dileğiyle.
Ercan Kardeşim,
Benim oğlan çekiyor videoları bazı yerleri o doğal olarak buluyor bazen ben uyarıyorum. Ama montajda sıkı çalışıyoruz olmamış kısımları koymuyoruz. İyi olan yerleri bırakıyoruz. Teşekkürler.

video çok iyi olmuş abi kuşlarda hayırlı uğurlu olsun hayırlı yavrularını alın inşaAllah
Teşekkürler.
Aslında gittiğimiz arkadaş ta daha fazla çekim yaptık ama o yayınlamamıza sıcak bakmadı. O nedenle az gösterdik.