Karadeniz Pet

turna ve bulutun sorunu nedir ?

Emre Özcan

Meraklı Üye
arkadaşlar geçen yaz almıştım , şu an birbirlerini kaşıyıp devamlı öpüşmeler vs. oluyor. yazın erkek dişiye ayak atıyordu ama kış ayı olunca herhangi bir ayak atma oalyı görmedim ama sevişmeler devam ediyor. Ama bu zamanlar cok durgunlar hic hareket etmiyorlar hastada degiller acaba neden hareketsizler

Video :

Kafes değiişikliği yapacağım uzun zaman evde olmaıdğım için ilgilenememiştim. yuvalığı falanda cıkardım zaten. sorun sizce ne olabilir .

TEŞEKKÜRLER.
20170120_180942.png

20170119_115129.jpg
20170120_175631.jpg
20170120_175622.jpg

Son düzenleme:
Eğer tek çift kuşunuz varsa bir çift kuş daha alın. Üreme dürtülerini tetikleyecektir.

Maşaallah güzel kuşlarınız var ve üretim çağındalar bence kafesi değişin yuvalığı takın arada da yumurta maması verin ve artık onlara karışmayın. Keyifli hobiler

Maşaallah güzel kuşlarınız var ve üretim çağındalar bence kafesi değişin yuvalığı takın arada da yumurta maması verin ve artık onlara karışmayın. Keyifli hobiler

üstad cok durgunlar sebebi ne olabilir sence yeni resimler ekledim hasta falan degiller bir kac haftadir hep durgunlar pek hareket etmiyorlarmiş . arada birbirlerini kasiyip tekrar pusuyorlar.

Zamanla canlanırlar şuan sağlıklı görünüyorlar. Eğer durgunluk artarsa yeniden video çekip atın. Bir de onlara probiyotik desteği verin

Ortamları çok soğuk olmasın tek çift genelde sakin olur

Geri