Karadeniz Pet

Tüy Bakımı

Bahir Fatih Topay

Meraklı Üye
Arkadaşlar cümleten merhaba. Mubişimin geçmişini az çok bilenler vardır. Hastalığını atlattık çok şükür lakin tüylerini bir türlü kendine getiremedim. Sanırsam hala doğum tüyleri duruyor.Suluğuna Supravit takviyesi yapıyorum. Fakat bir ilerleme kaydedemedim. Müzdarip olduğum konu budur. Ardından nefes alıp verirken hala hafif hafif inleme sesleri geliyor. Eksik yaptığım bir şey varsa düzeltirseniz çok sevinirim. Hepinize hayırlı forumlar.

videonuz gözükmüyor. Hata veriyor.

Youtube tekrar yükleyip atabilirsiniz. Ya da linki tekrar atmayı deneyin.

yok maalesef.Siz tekrar youtube yükleyin bunu silip yenisini atın

Estafrullah. Şimdi hepsi geldi.Tüyleri için S,E ve B vitamini takviyesi yapabilirsiniz. Onun dışında probiyotik ve multivitamin takvieysi yapabilirsiniz.MEyve sebze de verebilrisiniz. Nefes alış verişin de bir problem var mı bilmiyorum. Ki zaten ilaç tedavisi tavsiye edemem. Ancak suluğuna tedbir amaçlı sirke damlatabilirsiniz. Bir de dışkı resmi paylaşırsanız hastalık konusunda daha kolay yardımcı olurlar.

Estafrullah. Şimdi hepsi geldi.Tüyleri için S,E ve B vitamini takviyesi yapabilirsiniz. Onun dışında probiyotik ve multivitamin takvieysi yapabilirsiniz.MEyve sebze de verebilrisiniz. Nefes alış verişin de bir problem var mı bilmiyorum. Ki zaten ilaç tedavisi tavsiye edemem. Ancak suluğuna tedbir amaçlı sirke damlatabilirsiniz. Bir de dışkı resmi paylaşırsanız hastalık konusunda daha kolay yardımcı olurlar.
Vitamin olarak Supravit veriyorum. Probiyotik olarak diazym 256 veriyorum. Dışkı resimini daha önceden paylaşmıştım önceki resime göre tetra mezatin tedavisi yapmıştım.Birazdan dışkısını paylaşıcam. Sirekeye de yarın başlayacam

Dediğim gibi ilaç tavsiye edemem ancak yardımcı olacaklardır. Bu şekilde de konu yukarıda kalır.

Hastalığı neydi ne tedavisi uyguladık ? Ne süre ve ne oranda hangi ilacı kullandık. Sorunu geçmedi mi veya ilerleme olmadı mı ?
Selçuk abi. Hastalığı sindirim sisteminde sıkıntı vardı bağırsaklarda Tetra Mezatin çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar. Hastalığı geçti fakat video da görüldüğü gibi sürekli hareketsiz ve tüyleri düzelmeedi tüyleri çok karışık. Nefes alıp verirken inlemesi devam ediyor.Tedaviyi 7 gün uyguladık.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2018-01-12 at 22.57.59.jpeg
    WhatsApp Image 2018-01-12 at 22.57.59.jpeg
    169 KB · Görüntüleme: 15
İç parazit ilacı kullanmadıysan vilmectin ense derisine bir damla 7 gün arayla 3 seans. Veya eczaneden sitiraks yarım suluğa 5 damla iki gün üstüste.

Geri