Karadeniz Pet

Ucamiyor,carpiyor,topalliyor

paşamaviş

Yeni Üye
Merhabalar.1 yıllık disi muhabbet kuşum var.Pet shoptan aldim ki muhtemelen hif ucurulmamis.Ve yaninda dişi kusa nazaran cok fazla iri ve saldırgan erkek Çekoslovakya kuşum var.Ve kuşa saldırdığında birkac kez şahit oldum.Konuya döneyim, disi kuşum ucamiyor, ucunca mutlaka biryerlere çarpıp düşüyor.Dustukten sonra adeta can cekisircesine ötüyor ve sag bacağında kasilma oluyor onun üzerine hiç basamiyor.Bazen takla atıyor.Su an topallayarak yürüyor ve bazen kanatlarini sonuna kadar açıyor.Kafesinden alip karton bir ayakkabi kutusuna koyduğum halde ucmuyor.Neyi var,ne yapabilirim? Teşekkürler

Foto atarmısın z

VSP355g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyalar

• IMG_20170110_040003.jpg
    IMG_20170110_040003.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 33
Ayaklarınıda çrkme şansınız varmı birde dışkısını zahmet olucak ama

Su an evimde degilim fakat en son bunu çekmiştim,goruntude bi deforme durumu yok, saglikli görünüyor.Yalnizca halsiz gibi fazla kipirdamiyor

Karton kutuda bende mutsuz olurdum. Yokmu daha iyi birşeyler bu böyle gitmez yazık hayvana akiamları ne yapıyorsunuz kapatmıyorsunuz herhalde

Kafeste erkek olan dövüyor diye kutuya koydum,en kisa surede kafes alacağım.Ustu her zaman açık ve kaloriferin yanina koyuyorum

Kafeste erkek olan dövüyor diye kutuya koydum,en kisa surede kafes alacağım.Ustu her zaman açık ve kaloriferin yanina koyuyorum
Güzel hijyen yönünden kötü tabağa su koymuşsunuz onu istersenix suluga koyup oraya koyun. Diğer yorumlarıda foto atınca yaparım diğer üstadlarda yardımcı olacaktır

Geri