Karadeniz Pet

Ucma sorunu ilerde duzelirmi

Dışkılar çok normal değil sanki. Tam dolu suluğundaki suyuna iki damla elma sirkesi damlatıp bir iki gün gözlemler misiniz? Kafes hijyenik olsun. Sular ve yemler günlük tazelenmeli.

Kuşunuz tüy sorunlu deri altından periyodik b vitamini alması gerekiyor. Aldığınız üreticiye bunu söyleyin bile bile satılmaz bu hayvan yazık..

Kuşunuz tüy sorunlu deri altından periyodik b vitamini alması gerekiyor. Aldığınız üreticiye bunu söyleyin bile bile satılmaz bu hayvan yazık..
Malesef o üreticin 50nin üzerinde çift kuşu olmasına rağmen satana kadar hertürlü sözü verip satış işlemi bittikten sonra ise hiç bir sözünü tutmwyışı bu hayvanları sevdiği için deyilde para için yaptığı çok açık burda kendini savunamadığı için fazla suclama yapmıycam kendine sadece ondan bir bekletim yok ben ne yapabilirim onu öğrenip kuşuma güzel ve sağlıklı bir yaşam sunmak istiyorum bu deri altı b vatamini ilk kez duydum nasıl oluyor bu işlem ve ben yapabilirmiyim nerden alcam daha geniş bilgi verirmisin rica etsem etraftaki vereenerlere götürdüm hayan hastaneleri var onlara götürdüm ucna sorunu için muayene üçreti aldılar fakat hiç bir şey soylemedilet

Normalde günlük temizliyorum kafesi sadece bu ucma sorunı için yaptığımız kanat geliştirme egsersizini hic sevmediği için kuş benden çok uzaklaşmaya başkadı öleki kafesin kapısı acık tuttupum halde kafesden çıkmak istemediği için bende rahatsız olmasın ve unutsun diye 2-3 gğnde bir temizledim kafesi strese girer diye korktum.kokuyor demiştim ya koku gitti mantarmı oluştı diye korkmuştım çok şükür yok öle birşey şimdi şu tüyden çıksın birtek ucma sorunu kalıyor benim balkon cam balkon yaptırdım benim evden sonra bahceler var başka ev yok sabahları çok kuş ucuyor balkonun etrafında camın önünde onları seyredip ucmak istemesi ama ucamadığundqn bir iki deniyor sonra üzgğn üzgğn onları seyrediyor her sabah çok üzülüyorum gercekten duygulanıyorum ne yapcam bilmiyorum

Normalde günlük temizliyorum kafesi sadece bu ucma sorunı için yaptığımız kanat geliştirme egsersizini hic sevmediği için kuş benden çok uzaklaşmaya başkadı öleki kafesin kapısı acık tuttupum halde kafesden çıkmak istemediği için bende rahatsız olmasın ve unutsun diye 2-3 gğnde bir temizledim kafesi strese girer diye korktum.kokuyor demiştim ya koku gitti mantarmı oluştı diye korkmuştım çok şükür yok öle birşey şimdi şu tüyden çıksın birtek ucma sorunu kalıyor benim balkon cam balkon yaptırdım benim evden sonra bahceler var başka ev yok sabahları çok kuş ucuyor balkonun etrafında camın önünde onları seyredip ucmak istemesi ama ucamadığundqn bir iki deniyor sonra üzgğn üzgğn onları seyrediyor her sabah çok üzülüyorum gercekten duygulanıyorum ne yapcam bilmiyorum
Kuşunuzun kanatları doğuştan sıkıntılı olabilir. Egzersiz kuşunuzu daha da sıkar bence. Bir veterinere gidin belki bi ilaç önerir

kocaman bir yalancısın hemen önemsizsin diyırsun hemde destandan daha uzun yorum yazıyorsun be ne periz bune lahana?derler insana bukadar sorunlu olup bu kadar havalarda olmakda ruhsal sorun göstergesi pskolojide ilk dersdir bi rahatla kasma kendini farklıymış gibi yapmak zorunda deyilsin kimsenin umrunda’da deyilsin kasılma rahat ol sade takıl yalancı gösteriş kibirden herzaman doğru sadelik kat be kat iyidir.dertleşcek kendini anlatcak sana yardımcı olabilcek insanlar yoksa eteafında iyi bir pskoloğa görünmen bütün peydaşlar gibi sanada iyi i gelcektir.durumunun vahametini yeni çözdüm ondan dolayı ilk yorumumda abartıysam özür dilerim sıradan birisin diye düşünmüştüm şimdi fark ettim ve gerceği söylemek gerekirse üzüldüm yardımcı olmak isterim sende buna hazırsan sıkılma cekinme biz bizeyiz şurda anlat ne derdin var neden böle oldun çözüm bulmak için elimden gelen gayreti göstercem bir cözüm bulamazsak bile içini dökmüş rahatşamış olursun bubile sana çok iyigelir içinde kalmasından ötürü bile olabilir senşn bu rahatsızlığın rahat ol
işte sizin yaptığınız davranışın aynısını sergiliyorum.sizde çok gereksiz önemsiz deyip cevap verme gereği duymuşsunuz.ne kadar komik olduğunu anlamışsınızdır artık.sizi şahsi olarak takmıyorum ama hakkımda atıp tutan terbiyesi bozuk bir insana dilersem cevap verme hakkına sahibim.dilersemde cevap vermem ama siz daha fazla cevap vermek isterseniz bence özelden yapın.yalancı,sorunlu,anlama problemli gibi haddiniz olmayan hakarete varan sıfatlarda yakıştırmazsanız seviye düşmemiş olur.

Geri