Karadeniz Pet

Üretimde Nekton-E ve Nekton-S

Muhabbetuna

Meraklı Üye
Ne düşünüyorsunuz bu vitaminler hakkında? Kullananlar yorum yapabilir mi? Yararlıysa nasıl kullanılcağını ve yem ile mi yoksa su ile mi verilince daha etkili oluncağını yazar mısınız? Şimdiden teşkkürler.

Kaliteli bir vitamin takviyesidir. Ama bana kalırsa çok pahalı olduğu için gereksiz. Yerli bir Multivitamin de aynı işlevi görecektir. Dikkat edeceğiniz nokta Amino asitler de içermesidir. Probiyotik kullanın mutlaka.

Nekton e ve s kuvvetli ve faydalı ürünlerdir. Kullanma miktarı ambalaj üzerinde yazıldığı gibi 100 gr mamaya 1 gr dır. Suda kullanılacağı gibi en etkili şekli mamada kullanmaktır.

abec29d0fffd2acff6c4d98fa7b241e4.jpg

[emoji572] ''Tapatalk kullanarak iPhone iOS tarafından gönderildi.[emoji419] ɯızɐl ʞɐɯʞɐq ılʞɹɐɟ ɐʇɐʎɐɥ uǝzɐq [emoji572]

abec29d0fffd2acff6c4d98fa7b241e4.jpg

[emoji572] ''Tapatalk kullanarak iPhone iOS tarafından gönderildi.[emoji419] ɯızɐl ʞɐɯʞɐq ılʞɹɐɟ ɐʇɐʎɐɥ uǝzɐq [emoji572]
Benim erkek muhabbet kuşum var bir hafta önce yanina dişi aldim öpüşmeye felan başladılar bende yuva takdim dişi yuvaya giriyor gagaliyor bende içine az talas attim daha ciftlesdiklerini görmedim ne zamana yumurta alabilirim?

Slm.mrb bu soru hocam kız arkadaşımı öptüm cocuk ne zaman olur gibi olmuş [emoji12] sabır bekleyip görmek lazım. Saygılar.

Slm.mrb bu soru hocam kız arkadaşımı öptüm cocuk ne zaman olur gibi olmuş [emoji12] sabır bekleyip görmek lazım. Saygılar.

daha ilk yumurta olacağından olur olmaz DİE şüpheler içindeyim kimisi Dior 15gun sürmez kimisi 1aya gelir yumurta dior her kus yumurtlar mi veya nerden anlariz?

Kuşların anlaşıyorsa ikisi'de hazırda ilk eşleşmeden 10 gün için'de yumurtlaması Lazım sabırla bekle rahatsız erme.

ɯızɐl ʞɐɯʞɐq ılʞɹɐɟ ɐʇɐʎɐɥ uǝzɐq [emoji572]

[emoji572] ''Tapatalk kullanarak iPhone iOS tarafından gönderildi.[emoji419]

Kuşların anlaşıyorsa ikisi'de hazırda ilk eşleşmeden 10 gün için'de yumurtlaması Lazım sabırla bekle rahatsız erme.

ɯızɐl ʞɐɯʞɐq ılʞɹɐɟ ɐʇɐʎɐɥ uǝzɐq [emoji572]

[emoji572] ''Tapatalk kullanarak iPhone iOS tarafından gönderildi.[emoji419]
Fotoğraf atsam birşeyler diye bilir misin?