Karadeniz Pet

Uygun Fiyata Çift Satılıktır

Onur ÇAĞLAR

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşlar kesinlikle yumurtluyor yalan yoktur o da yumurtaları fiyatı çok uygun tuttum çünkü yer sıkıntısı var acil vermem lazım kuşları

Son düzenleme:
Hayırlı sahiplendirmeler Onur

Aynen kuşlardan daha önce yavru alındı ama yavruların fotoları yoktur yumurtaların var semt olarak yenibosna ama ortak bir metrobüs durağı olur

bir de almak isteyen telefonunu özelden atsın konuşalım

Yakında olsam bu kuşlar bu fiyata kaçmaz bence...Hayırlı sahiplendirmeler...

Arkadaşlar dediğim gibi yalan yoktur dişi kuş yuva hazırlıkları yapmaya başladı buda fotoları böyle fiyata böyle kuşlar zor bulursunuz yer sıkıntısı olmasa hayatta satmam yani
YN00Dz.jpg
3q00E2.jpg

Arkadaşlar dediğim gibi yalan yoktur dişi kuş yuva hazırlıkları yapmaya başladı buda fotoları böyle fiyata böyle kuşlar zor bulursunuz yer sıkıntısı olmasa hayatta satmam yani
YN00Dz.jpg
3q00E2.jpg
Yanında kafesi ve yuvalığı vericeksen aliyim yüzsüzlük gibi oluyo ama kusura bakma diğer kafeslerim hep dolu ve tek 1 tane yuvalığım var
Birde koydugun resimdeki yumurtayi googlede arayinca aynisi bu videoda cikiyor internetten bulup mu. Attin acaba
https://www.google.com.tr/search?tb...iT2SWXSaJf2Kq2oEz0r6S3zhHVjxagTqydh2lDEFJbddQ

Son düzenleme:
Öncelikle kafesin yoksa kuş almayacaksın tamam mı ? sen ne kadar çok şey istiyorsun bir de kusura bakma diyor bir de sen beni neyle suçluyorsun yani yalancı mıyım arkadaşıma fotoğraflarını at dedim bana attı bende buraya yükledim ve kuşlar kesinlikle yumurtluyor

Öncelikle kafesin yoksa kuş almayacaksın tamam mı ? sen ne kadar çok şey istiyorsun bir de kusura bakma diyor bir de sen beni neyle suçluyorsun yani yalancı mıyım arkadaşıma fotoğraflarını at dedim bana attı bende buraya yükledim ve kuşlar kesinlikle yumurtluyor
Arkadaşın sahtekar yalancı ozaman internetteki görselleri atmış sana bende yapiyim ozaman 25 liralık kuşları yan yana koyiyim internetten yumurta fotoğrafı koyup çift diyeyim başkalarını belki kandırabilirsiniz fakat ben yemem düzgün üslupla konişiyim durumu izah ediyim dedim ama bu dilden anlıyormuşsunuz demekki hiç kimse kesin fotoğraflı kanıt olmadan sizin kesinlikle yumurtluyor yalan demiyorum dememizle almaz bunu iyi bilin kafes olayına gelicek olurdaysa sadece istedim olmaz diyebilirsiniz azarlayıcı bir dil kullanmak yerine neyse sağlıcakla kalın iyi günler

Arkadaşıma sahtekar diyene bak görende düzgün bir adam konuşuyor der asıl sen sahtekarın önde gidenisin yumurtlayan çift satılıktır adlı ilanda bana iki yavru verecekmiş kuşların biri en az 3 yaşında kuşa 6 aylık diye bana kakalayacak kardeş sen başkasını kandırabilirsin ama ben yemem

Son düzenleme:
Arkadaşıma sahtekar diyene bak görende düzgün bir adam konuşuyor der asıl sen sahtekarın önde gidenisin yumurtlayan çift satılıktır adlı ilanda bana iki yavru verecekmiş kuşların biri en az 3 yaşında kuşa 6 aylık diye bana kakalayacak kardeş sen başkasını kandırabilirsin ama ben yemem
O benim sana gösterdiğim kuşlar biri 3 aylık biri 6 aylık kendi evimde büyuttüm onları 6 aylık olanın ayağı mavi bu yaş belirtisi değil.öyle doğdu o.kuş hiçbir art niyet yoktu o kuşlarda...

Geri