Karadeniz Pet

Varmı benden tombiği :)

heyy masallah :)
anne mi yaptı bole sız elde mı besledınız

:) Maşaallah Rabbim nazardan esirgesin. Bereketli üretimler

Maşallah , çok iyi beslemiş anne baba . Bu yemleri sindirmesi uzun sürecek gibi.:D

maşallah,
neresi karnı, anlayamadım

bana kursakta hava oluşmuş gibi geldi. yem yok sanki hava var bazı yerler çok şeffaf. dikkat edin kontrol edin derim. ölümcül olabilir.

Maşallah anne baba sağlam bakıcılar. Ye çoçuğum diye diye

Banada kursak şişmesi gibi geldi eliniz ile kontrol ettinizmi kesinlikle ciddi bir durumdur bu olay.
Z2PBj3.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Aynı durum bu fotoğraftaki kuşta var sizin kuşun kursağıda buna benziyor elinizle yoklayıp emin olmanızı tavsiye ederim.

Banada kursak şişmesi gibi geldi eliniz ile kontrol ettinizmi kesinlikle ciddi bir durumdur bu olay.
Z2PBj3.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Aynı durum bu fotoğraftaki kuşta var sizin kuşun kursağıda buna benziyor elinizle yoklayıp emin olmanızı tavsiye ederim.

yok canım bu kuşa büyük geçmiş olsun diliyorum benimkiler sabah boşalıyo miğdeleri anneleri dolduruyor , kursak şişmesi söz konusu değil

şimdiden böyle çok yemeye alışırsa büyüyünce sizi yer dikkat :)

Maşallah da çok şişmiş ya yavru rahatsız olmazmı böyle ?

Geri