Karadeniz Pet

Vasıflı Tecrübeli Oturmuş SHOW Takım (Kahraman KÖROĞLU)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kahraman KÖROĞLU

İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
01-) IRKI: Show Jumbo

02-) CİNSİYETİ: Takım

03-) YAŞI: 1,5

04-) SAĞLIK DURUMU: Mükemmel

05-) BİLEZİK NO: 2015

06-) FİYATI: Takım 550- Tek alım için dişi: 350 Erkek 250 dir.

07-) GEÇERLİLİK TARİHİ: 1 Aylığına

0:cool: SAHİPLENECEK / ALINACAK ŞEHİR: İstanbul/Maslak

09-) GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE: 1000km mesafe içerisinde her şehire güvenli gönderim sağlanır

10-) İRTİBAT TELEFONU: 0538 581 96 82

11-) MAİL ADRESİ: elifkahraman884@gmail.com Facebook: kahraman_koroglu88@hotmail.com

12-) TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ: 09.00-22.00 (sms- Whatsapp)

13-) AÇIKLAMALAR: Kuşlar daha damızlık altı iken bana geçen kuşlardır geçen sezon 2+1 bu sezon 2 ağız yavrusunu aldım toplam 5 kuluçka görmüş tecrübeli her kuluçkada 3-4 yavru yeme düşüren takımdır. Son yavruları geçen hafta yeme düştü kuşları dinlenmeye çektim. Prensiplerim gereği her kuluçka da dişi yi 1 ay erkeği 15 gün dinlendirdiğim ve 2 kuluçka da bir dişiyi 45 gün erkeği 1 ay dinlendirdiğim için sezonda 3 ağızdan fazla yavru almam show takımlarımda bu yüzden kuşlar kesinlikle sağılmamış dinç kuşlardır alan 15-20 gün sonra yuvalığı taksın baksın keyfine. Özellikle takımın dişisi son derece vasıflı fizikli bir dişidir. Genç nesillere yer açmak için dinlenme süreci içerisinde satışa koydum bir takımdır süreç sonunda satış iptal edilecektir. Son kuluçka yavrularınıda satışa koyacam ilanın linkini konu altına eklerim gayet kalite soy çalışan takımdır

Maşallah Kahraman hocam Show tepeli olsa talip olurdum :)

Maşalla hayırlı satışlar Kahraman Hocam.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Sahiplendirme güncel arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...