Karadeniz Pet

Vet-schroeder-tollisan

Yağmur-milka

Paylaşımcı Üye
böyle bir ürünle karşılŞtım kuruma hastalığını tedavi ettiğini iddia ediyor. Ya da uzun Aralıklarla koruma yaptığını bilen gören var mı?

Verdiginiz isim; veteriner Dr. Vincent Schroeder ve Johannes Jakobs tarafindan kurulmus; yaris guvercinleri icin urunler pazarlayan bir firma.

Sizin icin sitelerine baktim. Amphotericin-B markali urunu bu hastaliktan koruma amacli tavsiye ediyor, ama ne derece etkilidir bilemem.

Eger yabanci diliniz varsa sitelerine girin inceleyin derim. Nasil kullanacagini da anlatmislar. Asagida sitelerinin adresi ve ilacin bilgisi mevcut.

upload_2019-1-2_17-12-25.png
upload_2019-1-2_17-11-55.png

Vet Schroder Tollisan özel karışım adlı ilaç genelde ülkemizde kullanılıyor. Kür veya tedavi için kullanılabilir. İçinde farklı hastalıkları tedavi eden etken maddeler mevcut. Mantar kaynaklı parazitler , e-coli , salmonella ,üst solunum ve birçok kaynaklı bakteriyel hastalıklara karşı kullanılıyor.

bu ilaç %100 garanti olmasada mega bakteriye karşı etkili diye biliyorum.yabancı kaynaklarda kuruma hastalığını incelerken görmüştüm.hatta onlar buna wasting disease adını vermişler.ama aynı zamanda flucan gibi ilaçlarla tedavi etmeyi denemişler işe yaramış.diliniz varsa kaynak paylaşırım.

Bu marka çok kaliteli. türkiyedeki markalar bu vitamin kadar etkili degil. emin olun.

bu ilaç %100 garanti olmasada mega bakteriye karşı etkili diye biliyorum.yabancı kaynaklarda kuruma hastalığını incelerken görmüştüm.hatta onlar buna wasting disease adını vermişler.ama aynı zamanda flucan gibi ilaçlarla tedavi etmeyi denemişler işe yaramış.diliniz varsa kaynak paylaşırım.
Merhaba, kaynak dili ingilizce ise paylaşır mısınız ?

Geri