Karadeniz Pet

vet-schroeder-tollisan

Alegris

Yeni Üye
Merhaba, aylardan beri kür halinde salmonella mix kullandım kusum için,iyileşmeler oldu tabi ama hala kabarık üşüo,sindirim problemi war we ilaç kullanmadığım sürecte ishal problemi yaşar oldum..şimdi bi yerde vet schroeder tollisan özel üçlü karısımını ve med tollymin forte ye rastladm bilgisi olan kullanan arkadaslar var mı?

Ekli dosyalar

• 62B5DEF4-0FEB-4382-B5A8-50129D840346.png
    62B5DEF4-0FEB-4382-B5A8-50129D840346.png
    345.5 KB · Görüntüleme: 18
  • E24159B4-B9D2-4900-B41D-6C656BB31008.png
    E24159B4-B9D2-4900-B41D-6C656BB31008.png
    303.9 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba, aylardan beri kür halinde salmonella mix kullandım kusum için,iyileşmeler oldu tabi ama hala kabarık üşüo,sindirim problemi war we ilaç kullanmadığım sürecte ishal problemi yaşar oldum..şimdi bi yerde vet schroeder tollisan özel üçlü karısımını ve med tollymin forte ye rastladm bilgisi olan kullanan arkadaslar var mı?
Merhaba sorunuz hakkında bilgim olmadığı için cevap veremeyeceğim ama yeni konu açmadan buraya yazmak istedim benim de kuslarimdan biri dikkatimi çekti kabarık duruyor, ve dün altlarını temizlerken dışkılarını biraz sulu ve yeşilimsi olduğunu farkettim. Hastalanmış olabilir mi? Fotoğrafta kameraya yakın olan, ve smdi baktığımda farkettim dışkıları ishal gibi :(

Ekli dosyalar

• IMG_20190202_000848.jpg
    IMG_20190202_000848.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 28
Acaba kaç gündür böyle?bence dışkı fotoğrafı da paylaşmalısınız.. biraz kuşu gözlemleyin iştahı nasıl,ötüo mu tepkisiz mi,göğsüne bakın jilet gbi keskin mi..yani sadece ishal de olabilir başka birsey de ,şu an bu kdr yorum yapabiliorm

Acaba kaç gündür böyle?bence dışkı fotoğrafı da paylaşmalısınız.. biraz kuşu gözlemleyin iştahı nasıl,ötüo mu tepkisiz mi,göğsüne bakın jilet gbi keskin mi..yani sadece ishal de olabilir başka birsey de ,şu an bu kdr yorum yapabiliorm
dışkısı bu şekilde, 1-2 gündür hafif kabarıklık vardı ama hareketliydi, bugün durgunluğunu farkettim. Yem de yiyordu göğsü de normal gibiydi, diskisini cekerken de hareketlenmisti kabarıklık geçmişti. Teşekkür ederim bu arada yorumunuz için. Hapşırık da var bu arada nadir de olsa ara ara hapsiriyorlar

Ekli dosyalar

• IMG_20190202_004555.jpg
    IMG_20190202_004555.jpg
    2.7 MB · Görüntüleme: 21
dışkısı bu şekilde, 1-2 gündür hafif kabarıklık vardı ama hareketliydi, bugün durgunluğunu farkettim. Yem de yiyordu göğsü de normal gibiydi, diskisini cekerken de hareketlenmisti kabarıklık geçmişti. Teşekkür ederim bu arada yorumunuz için. Hapşırık da var bu arada nadir de olsa ara ara hapsiriyorlar
Hıı hapş
üşütmüş bu yawru,soğuk algınlığı var..bu süreçte sebze fln wermeyin derim daha cok ishal yapıo,we de kafesi sıcak tutmaya calısın ,vucut ısısını ayarlayamıo hastayken ondan kabarık duruo üşüo ,yulaf aspur dal darı için ishale iyi gelio derler.. ilaç kullanmanız gerekio,ishal ölüme bile götürüo kuşları..ben ilaç öneremicem cünkü benim kullandığım ilaç biraz kapsamlı bişi siz daha normal bişi kullanmalısınız...suluğuna limon damlatın ilacı alana kadar..ya da türk kahwesi derler..ben ilaç kullanmadan benimki geçmio ne yazıkki

Hıı hapş

üşütmüş bu yawru,soğuk algınlığı var..bu süreçte sebze fln wermeyin derim daha cok ishal yapıo,we de kafesi sıcak tutmaya calısın ,vucut ısısını ayarlayamıo hastayken ondan kabarık duruo üşüo ,yulaf aspur dal darı için ishale iyi gelio derler.. ilaç kullanmanız gerekio,ishal ölüme bile götürüo kuşları..ben ilaç öneremicem cünkü benim kullandığım ilaç biraz kapsamlı bişi siz daha normal bişi kullanmalısınız...suluğuna limon damlatın ilacı alana kadar..ya da türk kahwesi derler..ben ilaç kullanmadan benimki geçmio ne yazıkki
:( Canım sıkıldı bu duruma. Dediklerinizi uygulayacagim, umarım kısa sürede iyileşir. Sizin konunuzu da meşgul ettim kusura bakmayın. Umarım sizin kuşunuz da en kısa zamanda sağlığına kavusur, teşekkürler ilginiz icin

Cok yardımcı olamadmki ,ama korkmayın ishali iyileştirmek bi ilaca bakar ,yeterki cok geç kalmayın..bikaç gün deneyin bunları iyileşme olmazsa hemen ilaç alın..bu arada kabarık olan kus cidden cok üşür,26 dereceler anca üşümesini engeller bilginiz olsn,ya peteğin önünde tutucaksınıZ üstünü örtüp bi kısmını acık bırakıcaksınız,ya sıcak su kawaonuzu koyucaksınız kafese üstünü örtüp,ama diğer kus fenalık geçirecek,ya da polar gbi bişeyin içine koyucaksınız kusu.. hoff zor işler biliorm ama cok üşüolar kendi kuşumdan biliorm,kafes biraz soğuk olsn yanıma gelmek istio koynuma alıım die.. dilerim en yakın sürecte iyileşir..burdan “ayhan otcuoğluna” msg atın üstesinden gelemezseniz o en doğru bilgiyi verir size

Geri