Karadeniz Pet

Vitamin-Aminoasit ve daha niceleri

Rüzgarlale

Yeni Üye
Merhabalar bir çift kuşum için vitamin ve aminoasit içerikli bir ürün almak istiyordum.Biraz araştırma yaptığımda

1790-B365-434-D-41-E9-8414-85-ACCB0-BDA2-F
ürününe denk geldim bununla beraber

223-BC7-D6-411-E-42-CB-B368-4-F57-B29-EF81-B
Hobinin aminovit ürününü buldum.Bunları kullanan arkadaş var mı,varsa hangisini tavsiye edebilir veya başka bir ürün tavsiye edebilir misiniz? Teşekkür ederim

Bunlara gerek yok :) Aminoasit dediğin şey proteinden başka birşey değil. Oda yumurtada bol bol var. Yani ne olduğu belli olmayan yapay şeylerin yerine, sebzeli güzel bir yumurta maması ver kuşlara bin kat daha iyi. Hem aminoasit, hem vitamin, hemde mineral :)

Youtube'ta ve forumda bir sürü sebzeli yumurta maması tarifi var ;)

Öyle mi diyorsunuz hocam mama veriyorum hafta da iki gün ama eksik hissettim kendimi bunlar olmayınca

Öyle mi diyorsunuz hocam mama veriyorum hafta da iki gün ama eksik hissettim kendimi bunlar olmayınca

Haftada 2 gün mama veriyorsan yeterli. Ama illa eksik hissediyorum diyorsan yaptığın mamanın içine biraz powermax mama ekle tamamdır. Başka hiçbir vitamin mineral falan filana gerek yok...

Amino asit yerine yumurta yeter düzenli ve çeşitli sebze veremiyorsanız ben multi vitamin ve b vitamini kullanmanızı öneririm özellikle üretim yapıyorsanız.

Yumurta ve sebze yeteri kadar veremeyeceğim bu süre içersinde biraz da ondan istiyordum aslında teşekkürler ☺️

Geri