Karadeniz Pet

Vitamin kullanımı hakkında

ebraresx

Paylaşımcı Üye
Merhabalar muhabbet kuşum için düzenli vitamin kullanmak istiyorum fakat hangisinden ne kadar vermem gerektiği ne zamanda bir vermem gerektiğini 2 vitamin bir arada verilir mi bilmiyorum. Bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi aşağıya elimdeki ürünleri koyucam. Elimde fotoğrafta gördüğünüz gibi cc lik şırınga da var damlalıklı olmayan vitaminler için miktarı söylemenizde yardımcı olur. Kuşum tahmini 1 yaşını biraz geçik. Ve şu an tüyde hatta baya zamandır tüyde bitmedi bi türlü. Bunların dışında mutlaka kullan bunsuz olmaz dediğiniz vitamin var mı ? Ya da bunu artık kullanma dediğiniz ?Bunların hepsini veteriner vermişti ne kadar koymam gerektiğini söyledi fakat o zaman kuşum hastaydı şu an iyileşti. Kuşum normal yemi dışında hiç bir şey yemez. Sadece yeni yeni marul yemeye başladı. Ve son olarak kuşum bir kursak mantarı geçirdi kuruluk seviyesine gelmişti şu an iyileşti fakat tekrar olmasından korkuyorum bu yüzden önlem olarak triflucan şurup vermek istiyorum bunun hakkında da bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler

Ekli dosyalar

• IMG_20210701_231625.jpg
    IMG_20210701_231625.jpg
    335.5 KB · Görüntüleme: 5
Bilgili kimse yok mu arkadaşlar

Geri