Karadeniz Pet

Vitamin, yem vb. Birkaç sorum var.

IMG_7266.JPG

Arkadaşlar yemi aldım 500 gr 14 lira Ankara kızılay da fiyat pahalı geldi birazcık

Bendekide bu işte bende eryamandaki göksu avm den 12 - 12.5 gibi bi fiyata almıştım

arkadaş direk elden almış sanırım bende direk elden almıştım malesef bende aldıktan sora hata yaptım şuan bütün eksiklerimi hobipetten sipariş verdim daha uyguna geldi bana

Bu yem bir çift kuşuma ortalama ne kadar süre yeterli olur birde yem makinesi yok kabuğu üflüyorum yem kaybını en aza indirmek için ne yapabilirim

14 tl de kargo ne kadar alıyorlar ki acaba

5 Tl kargo ücreti var. Ama diğer eksiklerimizi tedarik ettiğimizde baya uyguna geliyor. muhabbetkusu.com.tr den alışverişimi yapıyorum diye not düşerseniz, hatda güzel sürpriz hediyelerde gönderiyorlar.

Son düzenleme:
7.5 tl kargo ücreti alıyo ben sadece yem almadım vitamin felan aldığım için çok gelmedi dışarda arayacaktım önerilen vitamini onu aramak için kullanacağım benzin parasını kargoya vermiş gibi bişey oldum daha karlı bi alışveriş oldu

IMG_2924.JPG
Size tavsiyem yem olarak ak darı verin. Kilosu 5 ₺ vitamin olarakda avi-vit yada vitaform kullana bilirsiniz. Yeme o kadar para vermeye gerek kalmaz.

Ekli dosyayı görüntüle 5949 Size tavsiyem yem olarak ak darı verin. Kilosu 5 ₺ vitamin olarakda avi-vit yada vitaform kullana bilirsiniz. Yeme o kadar para vermeye gerek kalmaz.
Bu fotoğrafta ki besin katkıları yemde mi bulunuyor birde ak darıyı lokman hekimden mi alayım son olarakta vitaminlerin fiyatları ne kadardır yani internet ile petshop arasında bazı ürünlerde görüldüğü üzere yarı yarıya fiyat var nerden almalıyım vitaminleri ?

5 Tl kargo ücreti var. Ama diğer eksiklerimizi tedarik ettiğimizde baya uyguna geliyor. muhabbetkusu.com.tr den alışverişimi yapıyorum diye not düşerseniz, hatda güzel sürpriz hediyelerde gönderiyorlar.
Evet öneriniz için teşekkür ederim acemiliğimden kaynaklandı :)
7.5 tl kargo ücreti alıyo ben sadece yem almadım vitamin felan aldığım için çok gelmedi dışarda arayacaktım önerilen vitamini onu aramak için kullanacağım benzin parasını kargoya vermiş gibi bişey oldum daha karlı bi alışveriş oldu
Anladım internetten alındığında toplu almak lazım ki kargoyu bir ürün için ödemeyim birdahakine öyle yapmayı düşünüyorum teşekkür ederim

Bu fotoğrafta ki besin katkıları yemde mi bulunuyor birde ak darıyı lokman hekimden mi alayım son olarakta vitaminlerin fiyatları ne kadardır yani internet ile petshop arasında bazı ürünlerde görüldüğü üzere yarı yarıya fiyat var nerden almalıyım vitaminleri ?
Resimdeki vitaminler avi-vit vitaminin içeriği avi-vit 50 gr 12.50 ₺ petshoplarda bulabilirsiniz yaygın bir markadır.

Resimdeki vitaminler avi-vit vitaminin içeriği avi-vit 50 gr 12.50 ₺ petshoplarda bulabilirsiniz yaygın bir markadır.
Bu vitamini kaç günde bir kullanıcam tüy dökümüne faydası olur mu 50 gr bide bana ne kadar süre gider

Haftada 2 sefer kullanmanız yeterli olur. 50 gr bir çifte 8-9 ay rahat yeter. Tüy dökümüne faydası olur ana tüye girdiğinde kuş b vitamini uygulanmalı.

Haftada 2 sefer kullanmanız yeterli olur. 50 gr bir çifte 8-9 ay rahat yeter. Tüy dökümüne faydası olur ana tüye girdiğinde kuş b vitamini uygulanmalı.
Ana tüyden kasıt benim erkek kafa tüylerini bi tamamlayamadı
Dişide şimdi tüye girdi gibi
Maydanoz veriyordum dişi üretim kuşuymuş elimden korkuyor bıraksam da yemiyor zaten b vitaminini başka nasıl uygularım

ankarada iseniz keçiörende "özel yem" var. herşeyi ucuza alabilirsiniz. verselelega çuvaldan bölme 1 kg 15 tl. kapalı paket 1 kg 22 tl.

Geri