Karadeniz Pet

Yakışıklı oğlum

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
ilk tüyümüzü tamamladık. Ve çok iri bir kuş olduk. Yakışıklı oğlumun ırkı nedir acaba ?

Ekli dosyalar

• IMG_0458.JPG
    IMG_0458.JPG
    935.2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_0456.JPG
    IMG_0456.JPG
    846.1 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_0459.JPG
    IMG_0459.JPG
    821.7 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_0457.JPG
    IMG_0457.JPG
    872.3 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_0441.JPG
    IMG_0441.JPG
    883.5 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_0460.JPG
    IMG_0460.JPG
    748.8 KB · Görüntüleme: 45
Irkini bilmiyorum ama yorum yapmadan gecemiycem masallah cok guzel bir kus saglikli omurler diliyorum

Benim canavardan kıyaslama yapınca hemen hemen aynıları benimki İngiliz... Sanırım sizinkine İngiliz veya Jumbo kırığı.. çok güzel renkler... Kaç günlük onu tam bilemiyorum sizinkinin ama benimki 20 kasım 2016 li

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-02-11-22-16-02-416_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2017-02-11-22-16-02-416_com.miui.gallery.jpg
    27.8 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2017-02-11-22-13-28-309_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2017-02-11-22-13-28-309_com.miui.gallery.jpg
    68.1 KB · Görüntüleme: 28
Benim canavardan kıyaslama yapınca hemen hemen aynıları benimki İngiliz... Sanırım sizinkine İngiliz veya Jumbo kırığı.. çok güzel renkler... Kaç günlük onu tam bilemiyorum sizinkinin ama benimki 20 kasım 2016 li
Sizin kuştan 4 ay kadar büyük benim oğlan. Maşallah güzel kuşunuz var. Ne kadar hızlı büyümüş aldığınız zamanı hatırlıyorum :)

Sizin kuştan 4 ay kadar büyük benim oğlan. Maşallah güzel kuşunuz var. Ne kadar hızlı büyümüş aldığınız zamanı hatırlıyorum :)
Teşekkürler... Bazen gelen misafirlerimizin de muhabbet kuşu oluyor. 2-3 yaşlarında muhabbetleri var. Bizimkinin görünce bu ne böyle gerçekten muhabbet kuşu mu diyorlar

Teşekkürler... Bazen gelen misafirlerimizin de muhabbet kuşu oluyor. 2-3 yaşlarında muhabbetleri var. Bizimkinin görünce bu ne böyle gerçekten muhabbet kuşu mu diyorlar
Maşallah o zaman kuşunuza. Allah uzun ömürler versin.

Çok teşekkürler Süleyman bey :) eşi yuvalıktaydı çekemedim. Ancak şimdi sizin için çekmeye çalışcam. :) ne kırığı gibi peki ben bu işten hiç anlamıyorum :D
Maşallah eşi yuvaya da girmeye başlamış kaç aylık oldu bunlar şimdi ? torunlar geliyor desenize :) teşekkür ederim. Soy ağacını bilmediğim için şuan bir yorum yapmam doğru olmaz bende bir takım var yavrunun babasının annesinin babası show jumbo :) böyle bilinirse tahmin yapmak kolay olur :) bu arada yavrunun kendi annesi de jumbo :) karışık ortaya :)

Maşallah eşi yuvaya da girmeye başlamış kaç aylık oldu bunlar şimdi ? torunlar geliyor desenize :) teşekkür ederim. Soy ağacını bilmediğim için şuan bir yorum yapmam doğru olmaz bende bir takım var yavrunun babasının annesinin babası show jumbo :) böyle bilinirse tahmin yapmak kolay olur :) bu arada yavrunun kendi annesi de jumbo :) karışık ortaya :)
Torun gelir mi bilmiyorum İnanın dişinin pek gönlü Yok öyle ayda yılda bir giriyor :) 6-7 aylık civarılar :) dişi tüyde biraz zayıfladı ancak oda boy olarak erkeğe yakın :)

Ekli dosyalar

• IMG_0508.JPG
    IMG_0508.JPG
    1.2 MB · Görüntüleme: 22
  • IMG_0515.JPG
    IMG_0515.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 22
  • IMG_0516.JPG
    IMG_0516.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 19
maşallah gönlünüzü ferah tutun yakında bunlar size torun verir inşaAllah :) dişi kırmızı gözdü dimi ?

maşallah gönlünüzü ferah tutun yakında bunlar size torun verir inşaAllah :) dişi kırmızı gözdü dimi ?
Evet kırmızı göz cremio diyordum tüyden sonra beyazlıkları gitti sapsarı kaldı kuş :D erkek uyurken dahi kur yapıyor ancak dişi izin vermiyor :)

Evet kırmızı göz cremio diyordum tüyden sonra beyazlıkları gitti sapsarı kaldı kuş :D erkek uyurken dahi kur yapıyor ancak dişi izin vermiyor :)
aynen bende onu diyecektim :) olsun güzel olmuşlar dişi de zamanla kıvama gelecektir

Maşallah çok güzel bir çift yavrularını almak nasip olur inşallah

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri