Karadeniz Pet

Yardım!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

garip ve pamuk

Yeni Üye
arkadaşlar benim dişi muhabbet kuşum erkeğin yanına geliyor ona kur yapıyor onun üzerine çıkmaya çalışıyor sonrasında erkeğin altına yatıyor erkek üzerine ayağını koyuyor ama üstüne çıkmıyor sizce neden olablir bana bi yardım edin
NOT:ERKEK 6 YAŞINDA VE ÇARPIK BACAKLI,DİŞİ ALBİNO ERKEK AÇIK YEŞİL İKİSİDE YERLİ

Arkadasainda dedigi gibi erkwk cok yasli ondan olabilir ayrica disi dediginiz kus uste cikmaya pek calismaz normalde bi resim atarsaniz daha iyi yardimci olunur

Arkadasainda dedigi gibi erkwk cok yasli ondan olabilir ayrica disi dediginiz kus uste cikmaya pek calismaz normalde bi resim atarsaniz daha iyi yardimci olunur

albino olan dişi
3Nvldr.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:39 -->-> Daha önceki mesaj 14:38 --

ZWMz80.jpg
[/url][/IMG]

Dişi daha ufak. Ayrıca kızışmamış. Erkek kızıştığından kuşa çok yaklaşıyor. Dişide yanaşmasına izin veriyor. Tam birleşme dişide kızgınlık dönemine girince yaşanır. Erkek hala iktidarda ise tabi :D

Albino ve lutinolarda yaş cinsiyet anlaşılması çok zor oluyor bu konuda bir şey diyemem ancak şunu söylemek bir yan dan da sormuş olmak istiyorum internette albino ve lutinolarda normal muhabbetlerin cere renklerinin tam tersi dişi ve erkek oluyormuş öyle yazıyor bu durum da beyaz ve kahve cereli albino/lutinolar erkek oluyor ama forumda bakıyorum beyaz kahve cerelilere dişi deniyor yine normal mubişler gibi ? karışık biraz ben de hala anlayamadım :D
Albino Muhabbet Kuşlarında Cinsiyet Nasıl Anlaşılır? | Muhabbet Kuşu

Gerçi şimdi biraz daha baktım da albinolarda daha zormuş lutinolar aynıymış ne karışık işler ya :D

Yardım !!! Yazmanıza gerek yoktu konu başlığına. Zaten herkes yardım edecektir. Konuyla ilgili konu başlığı yaparsak başka kişiler de aradıklarını bulablirler. Mesela sizin sorununuzla aynı sorunu yaşayan birisi , cevabını çok daha kolay bulucaktı eğer konu ile ilgili yazsaydınız :)

Albino ve lutinolarda yaş cinsiyet anlaşılması çok zor oluyor bu konuda bir şey diyemem ancak şunu söylemek bir yan dan da sormuş olmak istiyorum internette albino ve lutinolarda normal muhabbetlerin cere renklerinin tam tersi dişi ve erkek oluyormuş öyle yazıyor bu durum da beyaz ve kahve cereli albino/lutinolar erkek oluyor ama forumda bakıyorum beyaz kahve cerelilere dişi deniyor yine normal mubişler gibi ? karışık biraz ben de hala anlayamadım :D
Albino Muhabbet Kuşlarında Cinsiyet Nasıl Anlaşılır? | Muhabbet Kuşu

Gerçi şimdi biraz daha baktım da albinolarda daha zormuş lutinolar aynıymış ne karışık işler ya :D

Hayırlısı de gec sen kardesim :) :)

Konuya gelecek olursak disi daha kizismamis ciftlesmeye uygun yasa geldiginde izin verecektir

Aynen acil degil d3 konu basligiyla alakali acmanizi tavsiye ederim. konuyu okusalar size daha cok ve cabuk yardimci olacak kisiler olurdu. Kaldi ki site yoneticilerinden gecici ban yeme durumun var. Sorunun cevabini gelecek olursak erkek artik miadini doldurmus ya da doldurmak uzere. En iyisi yavru istiyorsan yeni kizismis bir erkek alman

[MENTION=14238]garip ve pamuk[/MENTION] üyemiz konu başlık kurallarına uymadığı için 3 gün yasaklı, konu kilitli,
(Erkeğiniz çarpık bacak ise çiftletme olasılığı çok düşük, üzerinde duramaz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...