Karadeniz Pet

Yaşına göre normal mi

selinbuse

Yeni Üye
Erkek muhabbet kuşumu aldığımda yaklaşık 40 günlük olduğunu söylemişlerdi, 2 aydır da benimle, yani şu an yaklaşık 3 buçuk aylık. Son birkaç gündür kafama çıkıp poposunu sürtüyor, çiftleşme hareketi yapıyor. Daha çok küçük değil mi bunun için? Acaba aldığımda 40 günlük değil miydi daha mı büyüktü diye düşündüm ama henüz tüylerini bile dökmedi, kafasındaki çizgiler duruyor, gözbebeği belirgin değil, burnu henüz tam mavi değil. Fotoğraf yüklemeye çalıştım ama "yüklemeye çalıştığınız dosya çok büyük" diye bir uyarı veriyor, yükleyemedim.

Erkek muhabbet kuşumu aldığımda yaklaşık 40 günlük olduğunu söylemişlerdi, 2 aydır da benimle, yani şu an yaklaşık 3 buçuk aylık. Son birkaç gündür kafama çıkıp poposunu sürtüyor, çiftleşme hareketi yapıyor. Daha çok küçük değil mi bunun için? Acaba aldığımda 40 günlük değil miydi daha mı büyüktü diye düşündüm ama henüz tüylerini bile dökmedi, kafasındaki çizgiler duruyor, gözbebeği belirgin değil, burnu henüz tam mavi değil. Fotoğraf yüklemeye çalıştım ama "yüklemeye çalıştığınız dosya çok büyük" diye bir uyarı veriyor, yükleyemedim.
Söylediğiniz yaşta olmayabilir. Petshoplara güvenmek doğru olmaz.

Söylediğiniz yaşta olmayabilir. Petshoplara güvenmek doğru olmaz.
Ama daha bebek gibi sanki

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210324_153643.jpg
    Screenshot_20210324_153643.jpg
    682.9 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20210324_153638.jpg
    Screenshot_20210324_153638.jpg
    740.5 KB · Görüntüleme: 16
Bencede daha çok minnoş Allah ım çok sevimli maşallah🧿🧿🧿🧿

Yavru gerçekten de. Belki yapmaya çalıştığı hareket başka bir şeydir yanlış anlamış olabilirsiniz. Çünkü muhabbet kuşları erişkinliğe 8 aylıkken ulaşırlar.
Haklısınız belki de ben yanlış anlamışımdır ama kanatlarını açıp poposunu sürttüğüne eminim, kim bilir ne yapmaya çalışıyor 👐🏻