Karadeniz Pet

Yavru(4 ay) dişi muhabbet kuşuma arkadaş

Tulga

Yeni Üye
Merhabalar yaklaşık 2 ay gibi bir süre önce lutino dişi muhabbet kuşu aldım. Benleyken cok mutlu ama genelde okul ve başka sebeplerden ötürü evde olamıyorum. Akşamları da genelde uyuyor o yüzden akşam da ilgilenemiyorum. Gün içinde benim olmadigim zamanlarda ona arkadaşlık edicek bir tane erkek yavru almayı düşünüyorum hem de yalniz kalsın istemiyorum. Eve getirmiş olacağım erkek yavru muhabbet kuşu ile şuanki sahip olduğum kuşu, yavru olmalarindan ve zıt cins olmalarindan ötürü direkt ayni kafese koymam sıkıntı olur mu? Eğer sıkıntıysa nasil bir yol izlemeliyim acaba?

Eğer dişiyle aynı yaşta bir muhabbet kuşu alırsan bizi olmaz ama eğer daha büyük ve kızışmış bir kuş alırsan çiftleşmeye kalkışabilir ve aynı kafese koyman doğru olmaz

Eğer dişiyle aynı yaşta bir muhabbet kuşu alırsan bizi olmaz ama eğer daha büyük ve kızışmış bir kuş alırsan çiftleşmeye kalkışabilir ve aynı kafese koyman doğru olmaz
Yok zaten alıcaksam yavru erkek alırım ama aldığımda ikisni de yavru oldugu halde farklı kafeste olmak zorundalar mı diye merak ediyorum.

Hiç gerek yok aynı kafeste kalsalar hem korkmazlar hem de birbirlerine alışırlar

Geri