Karadeniz Pet

yavru çift hakkında

Hassan Alzaraham

Yeni Üye
arkadaşlar yavru çiftim var 2 adet.. çiftlerimden birinde sıkıntı yok ama birinde bazen kavga ediyorlar cok nadir bir şekilde henüz 3 - 3.5 aylıklar eş tutmaları için ayırdım kuşları 10 gün önce sizce bu çiftin ufak çaplı didişmeleri normalmidir ? çünkü genel anlamda birbirlerini öpüp kaşıyorlar sürekli.. birde geceleri bu kavga eden çiftim tellerde tutunup uyumaya calısıyor sorun varmıdır ? çok teşekkür ederim.

3 3,5 aylık yavruları ayırmanıza gerek yok birlikte büyüsünler

ama eş tutmaları gerekmezmi ? şimdiden alışmaları gerek daha sonra salma yada seçme yaptırma şansım yok çünki

Ayirma icin cok erken beraber buyudukce alisip es tutucaklar daha cok kucukler

Arkadaşlar yanlış anlamış sanırım.. 4 adet kuşu var anladığım kadarı ile ve 2 erkek 2 dişi olarak çift olarak ayırmış kuşları ve 2 kafese koymuş. Doğru da yapmış.. Şimdi bunun üzerine yorum yaparsak eğer daha sağlıklı olacaktır :)

Arkadaşlar yanlış anlamış sanırım.. 4 adet kuşu var anladığım kadarı ile ve 2 erkek 2 dişi olarak çift olarak ayırmış kuşları ve 2 kafese koymuş. Doğru da yapmış.. Şimdi bunun üzerine yorum yaparsak eğer daha sağlıklı olacaktır :)

aynen bu şekilde 1 erkek 1 dişi yok 4 kuşum var o şekilde ayırdım cok tesekkürler ama sorunum kavga etmeleri ve telde uyumaya calısmaları

Geri