Karadeniz Pet

Yavru isteyenler !!! (serkan erkan)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Arkadaşlar yavrudan eş yapmak isteyenler var ise bana özel msj gönderebilir.Şuan gerçekten mükemmel renklerde yavrularım mevcut.İnsan satmaya kıyamıyor ama evimde beslediğim için belirli bir sayıdan sonra olmuyor.Kuşlarımın herzaman arkasındayım , benden alıpta evine götürdüğünde beğenmeyen olur ise dilediği zaman parasını iade ederim. Hepsi çok sağlıklı ve gerçekten çok iyi bakımdan geçen kuşlardır.Anne babaları mama takviyesi eksik olmadan yavrularını büyütüyor.

Dediğim gibi tek yada eş yapmak isteyenler bana özel msj atabilir.

Kesinlikle Ankara dışına gönderim yapmıyorum.

Ankara Dikimevi elden teslim..

Son düzenleme:
Maşallah ustam muazzam renkte yavrular var yeşil parçalı kuşun tipa tip aynısı bende var gören kardes sanır :)

cok saolun ustalar..

Maşallah maşallah çok güzel renkler sağlıklı kuşlar hayırlı satışlar

cok tesekkur ederim.

Ankara'da olmak vardı :) Kuşlara zaten söylenecek birşey yok belli kaliteli yavrular Ankara'daki arkadaşlar kaçırmasın.

Maşallah.Alanın pişman olmayacağı renk ve sağlıkta kuşlar.Yeni sahiplerine şimdiden hayırlı olsun.

Renkler harika gerçekten. Hayırlı satışlar.

Beğenileriniz için gerçekten çok çok teşekkür ederim.

10 numara 5 yıldız kuşlar hayırlı satışlar serkan usta

Çok saol..

Serkan abim Allah sana bol kazanç versin ki kuşlarına hobine daha da yer açabilesin.Çünkü senin gibileri ancak böyle güzel kuşlar yetiştirebiliyor :)
Beyaz yavruda Biciriğimi gördüm biraz duygulandırdı kerata.Grili-opaklar ise favorim maşallah reddedilemeyecek güzelliklere sahipler.

Son düzenleme:
Serkan abim Allah sana bol kazanç versin ki kuşlarına hobine daha da yer açabilesin.Çünkü senin gibileri ancak böyle güzel kuşlar yetiştirebiliyor :)
Beyaz yavruda Biciriğimi gördüm biraz duygulandırdı kerata.Grili-opaklar ise favorim maşallah reddedilemeyecek güzelliklere sahipler.

Çok saol Ali Alp kardeşim.Senin beyaz kuş efsane olmuştu. Ankaraya yolun düşerse sana 1 tane safkan albino vereyim onu eğit besle kardeşim.

Maşallah maşallah [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] Her zamanki gibi çok güzel ve sağlıkla yavrular. Alana da satana da hayırlı olsun.

Çok güzel kuşlarınız var. Hayırlı satışlar olsun. :)

Kuşların ırkları nedir acaba ve fiyat bilgisi de verebilir misiniz?

maşallah çok güzeller.

Cok tesekkurler arkadaslar. .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...