Karadeniz Pet

Yavru Konuşan Kuşlarımı Ücretli Sahiplendireceğim ( Mersin )

Ü

Üye silindi 18939

Guest
01 - Irkı: Yerli

02 - Cinsiyeti: Erkek- Dişi

03 - Yaşı: 7 aylık 3 aylık ve 1.5 aylık kuşlar

04- Sağlık Durumu: Gayet sağlıklar düzenli mama yiyorlar

05- Bilezik No: Yok

06 - Fiyatı: Resimde yazıyor

07 - Geçerlilik Tarihi: Kasıma kadar . Askere gideceğim

08 - Satılan / Alınacak Şehir: Mersin sadece

09 - Gönderilebilecek Mesafe: Osmaniye mah. elden teslim

10 - İrtibat Telefonu: Telefon kullanmıyorum

11 - Mail Adresi: tatarrmzn38@gmail.com

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: zaman sıınırı yok .

13 - Açıklamalar: Yavru muhabbet kuşlarımı askerlik sebebiyle ücretli sahiplendireceğim. Numaraları üzerinde yazanların fiyatları fotoğrafta yazıyor. Ayrıca kuşlarımın mama yeme alışkanlığı vardır, insandan ürkmüyorlar. Ev ortamında yaşadıkları için insana alışkınlar hepsi. Elde omuzda duruyorlar. Tabi bir arada olunca bir biriyle ilgileniyorlar.
Şubat, haziran, temmuz da yeme düştüler . Kuşları yerinde görüp incelemek isteyenler olursa gelip bakabilirler. Şuan kuzenimde olan kardeşlerinin biri ilk verdiğimde aşkım diyordu şuan 3 4 kelime öğrenmiş.
Eğitmesi çok kolay kuşlarımı. Yetişkin tüm erkek kuşlarım konuşuyor yavrularda onlardan duya duya konuşuyorlar ve konuşmaya yatkınlar. Daha önce isteyenlere vermedim ama askerlik çıkınca mecbur. Youtube kanalıma bakıp karar verebilirsiniz kuşlarımın nasıl yetiştiğini görmek isteyen varsa . Ve dişi kuşu olup da yanına erkek almak isteyenler konuşan kuşları kaçırmasın.

Telefon kullanmıyorum, Mersin Toroslar Osmaniye.mah elden teslim edebilirim. Başka ile gönderim yoktur...
Herkese iyi günler...

Ekli dosyalar

• 14107844_173787976363423_788644676489919505_o.jpg
    14107844_173787976363423_788644676489919505_o.jpg
    539.2 KB · Görüntüleme: 58
Moderatör tarafında düzenlendi:
@Rramazan33 bey taslağa uygun olarak ilanı açsa idik çok daha faydalı olurdu ilgilenen kişilerde daha kapsamlı bilgi sahibi olurdu düzeltirseniz daha faydalı olacaktır. hayırlı sahiplendirmeler

@Rramazan33 bey taslağa uygun olarak ilanı açsa idik çok daha faydalı olurdu ilgilenen kişilerde daha kapsamlı bilgi sahibi olurdu düzeltirseniz daha faydalı olacaktır. hayırlı sahiplendirmeler
Geçenlerde de yazdınız nasıl yapacağımı bilemedim nasıl yapmam konusunda link atarmısınız . Forum düzenini yapancıyım direk öyle açtım konuyu kusura bakmayın lütfen...

Estarfullah Ramazan bey ben taslağı boş olarak yapıştırıyorum ilanınıza kendiniz düzenleyin